Atsiliepimai ir pasakojimai apie viešbučius Kemeras

Turistinės istorijos apie Kemeras pridėti istoriją
Baisus personalo požiūris, sugadintos atostogos!
Turkijoje buvau 100 kartų )) pastaraisiais metais apskritai su vyru savarankiš kai keliavau automobiliu į į vairias š alies vietas. Su mumis visada buvo puikū s santykiai.
 •  4 dienų назад
Дуже сподобалося ))
Номер мав косметичний ремонт - все гарно і чисто ) На пляжі є бар - вода, соки, кава безкоштовно Пиво платно) Ходили в хамам який був в подарунок - там нічого особливого - багато допродають настирливо, розвод роблять на масаж - якщо не зробиш лікувальний то все -купа болячок приписують.
 •  vakar
nesiimkite 1 pastato labai garsios muzikos
Labai garsi muzika tiek dieną , tiek naktį iš netoliese esanč io vieš buč io. Neį manoma gyventi 1 pastate. Niekada neimk.
 •  2 savaites prieš
Prastas vie?butis
Vykome?? ? vie? but? , nes labai rekomendavo agentas, sakydamas, kad geras vie? butis, 2022 m. padaryta vie? bu? io renovacija. Ta? iau vien tik pama? ius registrat? r? , i?
 •  1 savaitę prieš
Padorus viešbutis, ne super-duper, bet esu patenkinta
Iš karto pastebiu, kad maistas visai geras, sunku iš likti alkanam, buvo daug vaisių . Saldumynai yra standartiniai pyragaič iai, pyragaič iai, baklava.
 •  4 dienų назад
Viešbutis solidžiam ketvertui
Patiko vieš butis. Maisto už tenka, gal pandemijos metu buvo apribojimų , bet dabar primetai kiek nori. Ž uvis buvo kasdienė , viš tiena, kalakutiena, jautiena, ė riena, viskas buvo iš kepta gana skaniai, ypač patiko ant grotelių kepti patiekalai.
 •  2 savaites prieš
Vienišos atostogos Turkijoje!
Karalienė s parkas 5+ Goynuk 5* – Kemeras, Turkija Poilsis nuo 2022 m. birž elio 7 d. iki 17 d. Kaip bebū tų keista, ne visuose Turkijos vieš buč iuose apgyvendinami vieniš i vyrai.
 •  1 savaitę prieš
Ne daugiau kaip 4 žvaigždutės. Mes nerekomenduojame.
Minusai. Neskanus, monotoniš kas maistas, prastas patiekalų pasirinkimas. Paplū dimys yra toli, per greitkelį , tikrai 2 linija. Standartiniai kambariai ankš ti trims.
 •  3 savaites prieš
Labai prastas viešbutis
Rinkomė s iš biudž etinių pagal atsiliepimus, viskas pasirodė daug prasč iau. Viskas į skaič iuota. Alkoholio neduoda, paplū dimys remontuojamas, tvarkytojai ima pinigus ir neduoda gero kambario, tik savo, ž monė s skundž iasi, bet savinink...
 •  4 savaites prieš
Geras ketvertas be priekaištų
Ekskursija buvo nuo 21.05 iki 1.06, Į TEZ turą . Vieš butis buvo apie 20.00 val. , atsiskaityta per valandą , 301 kambarys. Kambarys: standartinis su š oniniu vaizdu į jū rą ir kalnus.
 •  3 savaites prieš
Rodyti daugiau »


Daugiau apie Kemeras