Atsiliepimai ir pasakojimai apie viešbučius Belekas

Turistinės istorijos apie Belekas pridėti istoriją
Labai šaunus viešbutis
Rekomenduoju š į vieš butį visiems. Noriu atskirai padė koti Adilyamkai, kad ji iš mano savo darbą , yra protinga mergina. Labai gerai praleidome laiką .
 •  prieš 6 mėnesių
Viešbutis netraukia deklaruotos priemokos
Sveiki visi. Raš au atsiliepimą apie vieš butį po trijų dienų vieš nagė s. Už teko viską suprasti. Vieš butis pozicionuoja save kaip „premium“, akivaizdž iai to neatitinka.
 •  prieš 6 mėnesių
Tiesa apie viešbutį
Tiesa apie vieš butį Laba diena! Mums patiko vieš nagė , vieš butis geras. Maistas aukš č iausio lygio, gera logistika restorane - beveik visada buvo staliukai, teritorija daug ž alumos.
 •  prieš 6 mėnesių
Puikus viešbutis. Visi aukščiausiu lygiu. Atsakingas personalas.Didelė teritorija.
Į siregistruoti po 18 val. standartiniame kambaryje 1 aukš te pagrindiniame pastate. Kambarys maž as, reikalingas remontas. Kitą rytą jie papraš ė perkelti į didesnį kambarį ir į atskirus pastatus.
 •  prieš 6 mėnesių
VISIEMS PATIKO
Vieš butis į sikū rę s Belek – pervež imas buvo 30 minuč ių nuo oro uosto. Kelione mums labai patiko, viesbutis kietas, grazus, maistas taip pat ivairus, pridejo po 2 kg ?
 •  prieš 3 mėnesių
Nepamirštamos atostogos!!!
Puikus vieš butis, atitinkantis visus reikalingus reikalavimus geram poilsiui ir darbui. Labai geras dizainas, kur sveč ių patogumas ir komfortas yra pagrindiniai prioritetai.
 •  prieš 6 mėnesių
„Belek Beach Resort“ viešbutis
Raš au š ią apž valgą tik SPA personalui. Jei ne jie, vargu ar bū č iau paraš ę s atsiliepimą apie š į vieš butį , bet jei raš ai apie SPA centrą , tai reikia pasakoti apie visus, taip bus teisingiau, juo labiau vieš...
 •  prieš 6 mėnesių
Naujas viešbutis su minusais
Vieš butis labai graž us iš pirmo ž vilgsnio. Skanus maistas, puikus paplū dimys, daug baseinų . Yra vaikų amfiteatras. O dabar apie minusus, aptarnavimas š lubas, darbuotojai nereaguoja į visus komentarus, tik per pirš tus, vaikų pastate nesaug...
 •  prieš 6 mėnesių
Nerekomenduoju!!!
Pailsė jau su vyru nuo 07.23. 22-31.07. 22. Apskritai man patiko viskas, bet yra keletas BET ..... Jie visiš kai nesuprato ž alių suknelių asistentų funkcinio krū vio.
 •  prieš 7 mėnesių
Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas šiame viešbutyje!
Nepamenu, kiek kartų ilsiuosi Beleke, bet š iame vieš butyje pirmą kartą ir labai gailė jausi! Jis nė ra pigus, bet jis neatitinka savo kainos!
 •  prieš 8 mėnesių
Rodyti daugiau »


Daugiau apie Belekas