Klausimas apie viešbutis Crystal Family Resort & Spa 5*

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
21 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą

Susijęs klausimas «Vietos ir pramogos»
Ar yra vieta, kur galima žaisti futbolą (sūnui 10 metų, profesionalus žaidėjas)? Mačiau, kad tinklinis paplūdimyje uždraustas dėl vėžlių kiaušinių - futbolas irgi??
Ar yra vieta, kur galima žaisti futbolą (sūnui 10 metų, profesionalus žaidėjas)? Mačiau, kad tinklinis paplūdimyje uždraustas dėl vėžlių kiaušinių - futbolas irgi??
Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą
Prenumeruoti
3 abonentas  • paklausė 2023-02-09prieš 1 metų
Atsakymai  •  5
аватар prosto2000
Beleke nustebinai mane 10-mečiu profesionaliu žaidėju ir vėžlio kiaušiniais. Nusprendė atsakyti. Viešbučių teritorija Beleke yra labai brangus išteklius. Jie supakuoti labai sandariai. Tačiau šis viešbutis, esantis kaimyninėje žemės juostoje, turi futbolo aikštę ir aikšteles. Tai ne viešbučio teritorija ir jos aptvertos. Koks jų statusas – nežinau. Porą kartų šiame viešbutyje buvau neilgai – iš viso nemačiau ten žaidžiančių žmonių. Beje, kambarius patariama imti su vaizdu į šį lauką – sako, kad ten daug ramiau nei su vaizdu į viešbučio teritoriją.
Vėžliai. Pirma, jie neskuba ištisus metus. Antra, Belekui tai retenybė. Skaityti atsiliepimus -. https://www.turpravda.com/tr/belek/Crystal_Family_Resort___Spa-h18755-r89302.html https://www.turpravda.com/tr/belek/Crystal_Family_Resort___Spa-h18755-r34074.html
Lauko nuotrauka.
аватар prosto2000
Ir vaizdas į paplūdimį (kokie ten vėžliai).
аватар Emand
Atsiprašau, bet mano sūnaus komanda yra Estijos čempionė savo amžiuje (per dešimt rungtynių žaidėjai iš viso pelnė 61 įvartį, o varžovas sugebėjo atsakyti 11 įvarčių...). Kamuolį visada turime su savimi (spalio mėnesį Kipre žaidėme su britais. Dabar skrendame į Egiptą – vėl išsirinkau viešbutį su futbolo aikšte)!
аватар prosto2000
Neatleisiu (pokštas). Man labai pažįstama situacija. Mano draugų sūnus užaugo iki Charkovo futbolo klubo „Metalist“ jaunių komandos. Kadaise tai buvo viena geriausių komandų Ukrainoje. Iš principo Charkove (1,5 mln. žmonių) ir dabar nėra nieko geriau. Karo pradžioje Charkovas buvo smarkiai apšaudytas. Todėl motina su šiuo berniuku pagal pabėgėlių programą buvo priversta palikti Ukrainą. O renkantis šalį lėmė toks pat principas kaip ir jūsų. Atspėk iš dviejų kartų, kur jie nuėjo. Žinoma, į Vokietiją. Dabar jis treniruojasi kokioje nors Bundeslygos komandos mokykloje (kontaktais ir rekomendacijomis jiems padėjo Charkovo treneris). Jie taip pat skaičiuoja tikslus ir svajoja apie profesinę ateitį. Tačiau pats terminas „profesionalus žaidėjas“ vartojamas tiems žaidėjams, kurie jau turi šią profesiją. Iki tada...
Puiku, kad turi tokį sūnų. Sėkmės jam. Tikiuosi, kad padėjau jums atsakydamas.
аватар Emand
Ačiū Dabar ieškau ir man patinka Seaden Sea World Resort & Spa 5* daugiau....
avataras
Atsakykite į kitus klausimus apie Crystal Family Resort & Spa 5*
Pridėti nuotrauką
Įkeliama...
Nuotrauka įkelta
×
Visi klausimai
JAE
dar