Atsiliepimai ir pasakojimai apie viešbučius Kosta Blanka

Turistinės istorijos apie Kosta Blanka pridėti istoriją
Puikus viešbutis, šalia jūra, puikus maistas, visur veikia wi-fi
Važ iavome su draugais, iš skridome laiku, atvykę į Alikantestą nereikalavo. Pakeliui į vieš butį turistai buvo vež ami į Alikantę ir Benidormą , turė jo laiko pavakarieniauti: -), bet važ iavo daugiau nei 2 valandas.
 •  prieš 2 metų
Puikus viešbutis, švarus ir arti jūros
Geras š varus vieš butis. Puikus maistas, malonus personalas ir š aunus SPA centras su mini sporto sale, sauna, garine pirtimi ir š iltu baseinu. Ir tik už.
 •  prieš 4 metų
Geras viešbutis
Puikus vieš butis už savo pinigus, nemokamas internetas visur gerai, pusryč iai ir vakarienė s skanū s, 5 minutė s pė sč iomis iki jū ros, š alia prekybos centras, kavinė s, parduotuvė s, kasdienis kambarių valymas, draugiš kas pe...
 •  prieš 4 metų
Viešbutis puikiai tinka poilsiui
Apsistojau š iame vieš butyje su mama. Ilgai skaitė me apie vieš butį , labai norė jau jį aplankyti, bet kaina gė dinga. Š iais metais per kelionių organizatorių TPG pavyko į sigyti bilietus itin palankia kaina.
 •  prieš 4 metų
Patariu apsilankyti šiame viešbutyje
Pirmą kartą ilsė jomė s vieš butyje Kaktus Albir. Į spū dž iai geri, vieš butis atitiko lū kesč ius. Jį pasirinkome dė l optimalaus kainos ir kokybė s santykio bei geros vietos.
 •  prieš 4 metų
„Miramar“ viešbučio apžvalga
Visada renkuosi vieš butį svetainė je pagal realių ž monių atsiliepimus ir š is vieš butis taip pat buvo pasirinktas. Registracija neprailgo, manau, valandą .
 •  prieš 4 metų
Tobula vieta! Rekomenduoju visiems!
Vieš buč io adresas: Av. de Mont Benidorm 5, Benidorm, 03502, Alikantė , Ispanija Kosta Blanka Tel: +3.674 6.24 00 Svetainė : http://sonrisaapartments.
 •  prieš 4 metų
„Sun Palace Albir & Spa Hotel“ apžvalga
Patiko vieš buč io nuotraukos, nusprendž iau ten nuvykti. Kadangi atvykome anksti ryte, buvo leista palikti lagaminus, naudotis poilsio kambariu, už papildomą mokestį papusryč iavome, po kurių buvome atsiskaitę.
 •  prieš 4 metų
„Gran Hotel Sol y Mar“ apžvalga
Zanzibare apsistojau Bahati Villa 3 *, tai mini vieš butis, veikiau butas. Pasirinkau vieš butį , nes ten buvo man tinkamas laisvas kambarys, tai buvo vienintelė alternatyva mū sų kainų kategorijoje.
 •  prieš 5 metus
Ne prie kranto, bet visai jaukus viešbutis
Tai buvo pirmoji už sienio atostogų patirtis vieš butyje, todė l nė ra su kuo lyginti, o tai, kas paraš yta ž emiau, yra pirmas į spū dis.
 •  prieš 5 metus
Rodyti daugiau »


Daugiau apie Kosta Blanka