Atsiliepimai ir pasakojimai apie viešbučius Dubrovnikas

Turistinės istorijos apie Dubrovnikas pridėti istoriją
Lapad paplūdimys ir senamiestis
Mano ž mona taip nusprendė į Kroatiją , o aš – į Dubrovniką . Mano ž mona taip nusprendė apartamentuose, o aš – Lapad paplū dimyje.
 •  prieš 2 metų
Puiki viešnagė Dubrovnike
Negalvojau, kad š iemet turė siu progos pailsė ti Europoje. . . Tač iau, laimei, atostogos į vyko Kroatijoje, „Rixos Premium Dubrovnik“. Vieš butis privertė mane tave į simylė ti!
 •  prieš 3 metų
„Adriatic Hotel“ apžvalga
Puiki vieta, geras maistas. Toks vertinimas - nes ten kambariai isvis be langu ir kiti dalykai, net per diena reikia jungti sviesa, tai irgi minusas, kad antro auksto kambariai - neturi balkonu, del to nė ra kur iš dž iovinti maudymosi kostiumė lio, vonioje nė ra prietaiso d...
 •  prieš 4 metų
Geriausias viešbutis Kroatijoje. Brangus. Tyliai
Visi ankstesni atsiliepimai yra teisingi, todė l nesikartosiu. Esminiai paaiš kinimai. Paplū dimys NĖ RA smė lė tas – tū rinis, iš smulkių , aš trių akmenukų , todė l be specialių batų sunku.
 •  prieš 3 metų
„Adriatic Hotel“ apžvalga
Kalbant apie 2 *, viskas buvo daugiau nei gerai. Manė me, kad č ia nebus, kaip 4 ar 5* vieš buč iuose, bet viskas buvo š varu. Vieš butyje geras maistas, gera vieta, esame labai patenkinti.
 •  prieš 4 metų
Rekomenduoju viešbutį ramiam, šeimyniniam, saikingam poilsiui.
Antroji mū sų kelionė į Kroatiją buvo praė jusių metų rugsė jo viduryje. Su vyru iš vykome 10 dienų ir atostogoms pasirinkome vieš butį Royal Princess.
 •  prieš 5 metus
Rudens kruizas Rytų Viduržemio jūroje! (5)
Rudens kruizas Rytų Vidurž emio jū roje! (5) Venecija – MSC Preziosa – Baris – Katakolonas – Izmiras – Stambulas – Dubrovnikas – po kruizų Venecija – Praha – Marianske Lazne – Karlovy Varai.
 •  prieš 9 metus
Geriausias pasirinkimas norint aplankyti Dubrovniką
Netoli Dubrovnikas, geras susisiekimas vieš uoju autobusu, š varu, draugiš ka, geras restoranas, nebrangu.
 •  prieš 9 metus
Gražus Dubrovnikas...
. . . arba "Ateities prisiminimai-2" : ))) Nuotrauka iš ekskursijos į Dubrovniką , į kurią iš vykau iš Budvos 2013 m. spalio 4 d. Ekskursija kainavo 30 eurų , pirkta tiesiai ant krantinė s prie Slaviš ko paplū dimio agentū roje „Gardashevic...
 •  prieš 9 metus
Ekskursija į Kroatijos Dubrovniką iš Juodkalnijos
Š i apž valga ypač skirta tiems, kurie domisi kelione į Dubrovniką iš Juodkalnijos 2013 m. Š ių metų liepą Kroatijai į stojus į Europos Są jungą , iš vykų iš seserinė s š alies Juodkalnijos smarkiai suma&#...
 •  prieš 10 metus
Rodyti daugiau »


Daugiau apie Dubrovnikas