Klausimas apie viešbutis Fort Arabesque 4*

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
10 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą

Susijęs klausimas «Šalys ir miestai»
Skaičiau, kad apsistojus viešbutyje galima apeiti visą Makadi įlanką. Gal kas turi patikrintų maršrutų, kur nuvažiuoti, kur įleidžia ir ką ten įdomaus pamatyti?
Jau buvome čia prieš metus, bet kažkaip nesugalvojome ir toliau nei arbūzo į kaimyninį Saulėtekį nenuėjome, tuo labiau maniau, kad sargybiniai neįleis.
Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą
Prenumeruoti
4 abonentas  • paklausė 2022-02-05prieš 2 metų
Atsakymai  •  3
аватар klichko
toliau nei arbūzas kaimyniniame saulėtekis nepasiekė,
==========
Na, duok, Makadi gali vaikščioti ir maudytis per visą įlanką. Tiesiog nesiimkite gultų ir negeiskite kitų žmonių nešvarumų)
Muziejų ten nėra, bet vaikščioti nenoriu. Eikite į kairę per jūrą į Redsey, pasinerkite nuo Didžiojo prieplaukos, nuplaukite siena iki forto. Arba tiesiog pasivaikščiokite po gražią vietovę. Madinat į dešinę yra ok km, yra prekybos centras, daug įdomių viešbučių, maloni vietovė. Taigi galite vaikščioti kur tik norite, net į viešbučius. Bent jau eikite į Sahl hašišą, jei turite pakankamai kojų. Išstudijuokite žemėlapį ir būsite laimingi
аватар Elena.P
klichko, labai ačiū! Tavo atsakymas labai įkvepiantis :) o nuo Grand Pier tikrai galima nardyti nepažįstamiems, ar jiems leidžiama? Paziurejau video, man labai patiko ten koralai :)
аватар klichko
o nuo Grand Pier tikrai galima nardyti su nepažįstamuoju, ar jiems leidžiama?
==========
Aišku, įleidžia, bet jis atviras 8. Yra tironų sargybinių, bet tai išimtis. Eik drąsiai. Jūra yra bendra. Ir tu gali eiti į Stella. Tiesa, yra srovių, reikia įgūdžių. Jei staiga kur nors apsaugos darbuotojas paklaus (turi tokį darbą)), tiesiog nusišypsok, parodyk apyrankę ir pasakyk „einu“
avataras
Atsakykite į kitus klausimus apie Fort Arabesque 4*
Pridėti nuotrauką
Įkeliama...
Nuotrauka įkelta
×
Visi klausimai
JAE
dar