Klausimai apie AntalijaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Antalija
prieš 3 metų  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Vyras turi gimtadienį. Pasiūlykite restoraną ar kavinę. Virtuvė vietinė, europietiška. Geriau iš savo patirties.
prieš 4 metų  •  2 abonentas 2 atsakymai
Iš anksto dėkoju
prieš 6 metus  •  9 prenumeratorių 9 atsakymų
Sveiki! Planuojame apsistoti šiame viešbutyje. Skrendame su šeima ir tėvais. Mano vyras ir vaikai bus elegans pastate, o mano tėvai bus parke. Prašau pasakyti, ar restoranai yra bendri visiems pastatams? O gal prie kiekvieno kūno yra po vieną?
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Sveiki, ar viešbutyje galima bet kur parūkyti?
prieš 6 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Laba diena. nuotraukoje atsiliepimuose matyti, kad mini baras kambaryje pripildytas vandens, o vaikams yra alaus ir net pieno. ar viskas nemokama?
prieš 6 metus  •  8 prenumeratorių 11 atsakymų
Rašo, kad atsiskaityti galima tik kortele, kurią reikia nusipirkti ir kažkur suaktyvinti. Be to, už aktyvavimą bus nurašyti pinigai. Taip pat yra pervedimo kortelės. Ar galima sumokėti vairuotojui už važiavimą? Kas neseniai buvo Antalijoje ir savarankiškai keliavo autobusu, pasakykite mums. Esame gana sutrikę
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Viešbutis neteikia pervežimo į paplūdimį paslaugų. Kuris paplūdimys arčiau? Kuris pasiekiamas pėsčiomis? Pageidautina nemokamas paplūdimys.
prieš 7 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
man bus uzsakytas bilietas noriu su savimi pasiimti vaika kiek man kainuos
prieš 9 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Ką galima nuveikti Naujųjų metų dieną Turkijoje?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
kakie alkogoljnie napitki vkljuchajut v viskas įskaičiuota boad?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Pasakyk man, rugsėjo 4 d. važiuojame į Kremlių, rugsėjo 9 d. mano vyro gimtadienis, norime ten švęsti. Ką šiuo klausimu siūlo viešbutis. O pas mus yra ir dviaukštis kambarys, ten yra chalatai ir šlepetės, jei ne, ar galima šią problemą išspręsti registratūroje.Ačiū.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
pasakyk man, ką tai reiškia
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Sakykit spalį dar bus animatoriai ir vaikų pramogos šeimyniniame viešbutyje ar bus labai mažai, ačiū ir koks oras bus Antalijoje spalio pradžioje.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kas buvo šiame viešbutyje, papasakokite, kas yra rajone. Kur eiti. Ir kur nusipirkti drabužių. Dėkoju.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Laba diena visiems! Sakykite, prašau, kas žino ar matė, ar galima žvejoti žvejybiniu tinklu (aka pele, parašiutu)? Žuvis neparduodama. Iš anksto dėkojame už atsakymus!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ar galite pasakyti, kokiu transporto maršrutu galima nuvykti iš Laros ir Konyalti rajonų į Kaleiči rajoną?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
jie rašė, kad arbūzai atneša ...
prieš 11 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
ir ar yra kokių nors amžiaus apribojimų (atitinkamai prie įėjimo į diskoteką)
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pagalba renkantis viešbutį Turkijoje (Antalijoje), pageidautina su visais patogumais ir priimtina kaina. Tiesą pasakius, keliauju vienas, ieškau atostogų romantikos su malonia moterimi.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 15 atsakymų
ir kaina arba senamiestyje kur nors kaleici konyalti rajone)
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Rodyti daugiau »