Klausimai apie AntalijaEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Antalija
Pasakyk man, prašau – kaip autobusu nuvykti iš Laros priemiestyje esančio viešbučio iki „Upper Duden“ krioklio? O kur galima parsisiųsti Antalijos žemėlapį su transporto maršrutais (autobusas, tramvajus, metro)? Iš anksto dėkoju už atsakymą :)
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Sveiki, einame aplankyti Wind of Lara Hotel & Spa 5 *. Pasakykite man, kaip iš viešbučio patekti į viršutinį Duden krioklį. Ačiū su uv.Viktor.
prieš 7 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Kokią kelionių agentūrą pasirinkti? Ar jie turi svetaines ir kaip jas rasti Antalijoje?
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Su draugais einame aplankyti šio parko su kriokliais. Ar galima į jį atvykti mikroautobusais iš Kemero? Jei kas žino, pasidalinkite patirtimi. Dėkoju
prieš 11 metus  •  4 abonentas 13 atsakymų
Atvykus į viešbutį organizuotame informaciniame susitikime gidė mums pasiūlė ekskursijas, nes buvo rekomenduotos įdomiausios: okeanariumas, jūros gelmių žvejyba ir kvadrikai. gidė sakė, kad ši pramoga skirta 2 valandoms, tai keista, nes per tiek laiko galima asmeniškai pažinti kiekvieną žuvį, bet tiesiog viską pereiti per 30 minučių daugiausiai, plius nemaža kaina 60 bakų nuo nosies yra pridėta prie šito)))) 3 asmenų šeimai beveik 200 USD vamzdyje ((((((na, tai pusė mūšio, bet mėgautis giliavandene žvejyba tiesiog neįmanoma !!!!!!!!!) !!!! Įrankis supuvęs ir skirtas tik vaikams, gidė sakė, kad kitą dieną jie pagavo 3 metrų ryklį)) , įdomu, kas, jei jos vyro rankose subyrėtų daiktas, kurį turkai vadino meškere) iš 200 g sveriančios žuvies
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
važiuojame su sūnumi 21.11-04.12 planuojame 5 ekskursijas Antalijoje + 1 diena Izraelis kur apsimoka pirkti
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
kuris keliauja su premium kelionėmis į Turkiją 2012-11-28 atsakyti. mano el. paštas: [email protected]
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 13 atsakymų
Visai neseniai grįžome iš Turkijos (Antalijos) visiškai apsidžiaugę, vėl važiuojame kitais metais. Girdėjome, kad iš Turkijos vyksta ekskursija į Egiptą. Ar tai tiesa ir kokie įspūdžiai, kas išvyko? Žinau, kad vyksta ekskursijos į Izraelį, bet kol kas nieko tikslaus apie Egiptą nerandu, tyčia į Egiptą irgi nenoriu. Iš anksto dėkoju už atsakymus
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 9 atsakymų
Į Antaliją vykstame pirmą kartą!
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
Vaikinai, pasakykite man, kaip nuvykti į senamiestį Antalijoje, kai dolmush pateksime į Migrosą. Ar tai irgi bus dolmusas? kokie ženklai, kur atsisėsti/išeiti? O ką įdomaus galima pamatyti senamiestyje ir be jo pačioje Antalijoje?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 13 atsakymų
Pasakykite man, kur galite nusipirkti ekskursijų šiame viešbutyje, išskyrus gidus.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar galite man pasakyti, kiek laiko trunka kelionė iš Kundu į Demre-Mira-Kekova (apytikslis tvarkaraštis)? O į ekologinį parką ir Tahtali kalnus? Iš anksto dėkoju
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Draugai, pasakykite man, ką įdomaus Antalijoje (pačiame mieste) aplankyti savarankiškai, atvykus ten taksi ar mikroautobusu. Na, pavyzdžiui, Naama Bay Šarm. Būčiau dėkingas )))
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 12 atsakymų
Papasakokite apie Pietų Turkijos turą, organizuoja „Reader's Digest“. Tai per gerai reklamuojama!
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Kaip dobratsa do arheologicheskogo muzeija ot vokzala(priedem iz Alany)? Vokzal v severnom chaste goroda, muzei vnizu okolo more...Priznatelno za pomosh!!!!
prieš 13 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Ar galite man pasakyti, ar šalia šio viešbučio yra vietinių kelionių agentūrų? Jei taip, kur tiksliai jos yra ir kokios apytikslės vienos dienos ekskursijų kainos?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Sakykit, dar niekas Antalijos uoste nebuvo užsikabinęs prie N.Dyudeko krioklio plaukiančio laivo, taip sakant laukinis.Kažkaip perkant šią kelionę nesinori visiškai gauti kelių. papildomai nereikalingos parduotuvės. Ir dar Kursunlu ir Upper Dyudek kriokliai.Ekskursijų į juos neradau jokioje kelionių agentūrų knygelėje.Kaip išvis ten patekti?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Ką įdomaus galima pamatyti Antalijoje su vaiku 13 metų, kokios ekskursijos bus įdomios Kiek kainuoja vandens parkas? Išskrendame gegužės 27 d., kokios kainos vaisiams?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 10 atsakymų
Gegužės pabaigoje norime važiuoti iš Antalijos į Stambulą (apsipirkimas, lankytini objektai) Gatvės darbuotojai siūlo, kiek žinau, 100 USD asmeniui už dieną. Vienos dienos neužtenka, o vaikui tai – kančia. Patarkite, kaip apgauti pigiau, svetainėje ext. oro linijų skrydis pirmyn ir atgal 144 lira trims, aš gerai nemoku turkų kalbos ir nesupratau jos pirmyn atgal arba į vieną pusę. Kur Stambule rasti pigią nakvynę su patogumais. Ar galima ten atsidurti miesto apžvalga (Hai Sophia ir kt.) Laveli kur ir kaip ten nuvykti.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Gal galite pasakyti kiek kainuoja nardymas?? O kur geriausia užsisakyti? noreciau pabandyti pirma karta!
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 14 atsakymų
Prašome - ką tik* grįžusiems iš Antalijos - reikia ekskursijų kainų ir išvykimo iš viešbučio laiko; ir grįžimo į viešbutį laikas. Jei yra kontaktiniai numeriai, aš džiaugiuosi. Nes informacijos internete beveik nėra, o visos Antalijos kelionių agentūros siūlo arba gidą anglų kalba, arba privačią ekskursiją. Ačiū iš anksto.
prieš 14 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Ar verta leistis į ekskursijas su gidu ar savarankiškai. O kurie geresni? Kaip patekti į pačią Antaliją?
prieš 15 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
kokias ekskursijas aplankyti ir kiek i jas gauti is Antalijos???
prieš 15 metus  •  1 abonentas 9 atsakymų
Jau buvome Pamukaloje, Efese, Demre-Mira-Kekovoje, Žaliajame kanjone, Alnio tvirtovėje ir urvuose, ką dar pamatyti ir arčiau viešbučio, be ilgų kelionių?
prieš 15 metus  •  1 abonentas 3 atsakymai