Klausimai apie AntalijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Antalija
prieš 9 mėnesių  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prieš 1 metų  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 4 metų  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Rudenį jie neuždavė jokių klausimų, o tada, atrodo, priėmė įstatymą, draudžiantį importą ...
prieš 4 metų  •  4 abonentas 4 atsakymai
prieš 4 metų  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Dabar esu Turkijoje, ilsiuosi, atvykau birželio 18 d., noriu čia pabūti 90 dienų. Žinau, kad Turkijoje galima be pertraukos išbūti 60 dienų, tada reikia grįžti į Rusiją ir galima grįžti dar 30 dienų. tie. Rugpjūčio 16 reikės skristi - bus 60 dienų, tada galėsiu grįžti dar 30 dienų. Keltu iš Turkijos vykstu į Graikijos salas 4 dienoms, pasakykite ar bus laikoma, kad išvykau iš Turkijos, o atvykus iš Graikijos ramiai pailsėti dar 30 dienų ar reikia įvažiuoti tik į Rusijos Federaciją ?
prieš 5 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki, turiu klausima. Esu Latvijos pilietis, atvykau į Tuotsia, Antaliją. Latvijos piliečiai gali atvykti į Turkiją be vizos, tačiau be vizos galima išbūti tik 30 dienų, tuomet reikia vizos. Kyla klausimas, kur Antalijoje Latvijos pilietis gali kreiptis dėl vizos? Adresas? Darbo dienos ir valandos? Kokių dokumentų tam reikia? Koks maksimalus laikotarpis Latvijos piliečiui gauti vizą Turkijoje?
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Iš esmės jie panašūs į cigaretes. Bet ar užtenka?
prieš 6 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Laba diena! Pasakykite man, kiek alkoholio galiu vežtis į Turkiją bagaže ir rankiniame bagaže? Ar sumuojasi rankiniame ir registruotame bagaže įvežti litrai? Suprantu, kad bagaže galima įsivežti 1 litrą. stipraus alkoholio ant veido ir papildomai galiu isgerti 2 litrus algolio Dutik, kurio laipsnis didesnis nei 22%, arba 3 litrus, kai laipsnis mažesnis nei 22%, tiesa? Ar tik (bagažas ir rankinis bagažas) 2 litrus algolio, kurio laipsnis didesnis nei 22%, arba 3 litrus, kai laipsnis mažesnis nei 22%? Dėkoju!
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 27 atsakymų
Laba diena! Patarkite, kur dėti rusiškai pirktą alkoholį duty free (neatplėšta pakuotė) grįžtant iš Turkijos? Rankinis bagažas ar bagažas???
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
aš esu iš Kinijos, galiu atvykti į Antaliją, man nereikia vizos ir kiek laiko galiu čia pasilikti
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Rodyti daugiau »