Klausimai apie AntalijaBendravimas ir internetas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Antalija
prieš 5 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
Wifi yra būtinas.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Ar galite pasakyti, ar viešbutyje yra „Way-Fay“?...
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
1) Ar viešbutyje veikia belaidis internetas? 2) Norime paimti kuponus rugsėjo viduriui. Ar geriau pirkti dabar, ar galima neskubėti pirkti likus savaitei iki planuojamos kelionės? 3) Kiek užtrunka pasiekti plaukimo platformą realiame gyvenime? Pernai važiavome į Kemerą, internete parašė, kad iki jūros 15 min, bet iš tikrųjų teko pusvalandžiui pjauti karštyje atviroje vietoje! 4) Kuriuose kambariuose geriau neįsikurti? Iš praėjusių metų patirties prisimename, kad Kemere pirmame aukšte kambariai buvo blogi – šalia buvo skalbykla, virtuvė!
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Gal galite pasakyti, kas patogiau ir kiek kainuoja?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar galima už mokestį ar kažkaip patalpinti internetą į kambarį, kad būtų galima sėdėti tiesiai iš kambario, o ne iš vestibiulio.
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sakykite, kaip ten su bendravimu, perkant SIM korteles ar naudojant savo rusišką numerį?Pvz Tailande su jų SIM kortelėmis labai patogu ir labai pigu, o kaip yra Turkijoje?
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
labas))) aš puikiai praleidau laiką jūsų viešbutyje 2011 m. vasario mėn. ar galėtumėte man duoti Ahmet (vyrai, kurie jūsų viešbutyje turi mažą parduotuvę. Jis taip pat yra vairuotojas) telefono nr., man reikia pasiimti taksi. pls! ačiū +77772445550. [email protected]
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Svetainės informacija skiriasi.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kokia kaina? WiFi ar interneto kavinė?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Ar galite pasakyti, ar viešbutyje yra belaidis internetas?
prieš 15 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų