Klausimai apie RusijaBendravimas ir internetas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Rusija
prieš 8 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Dabar kai man 30 metu suzinojau kad turiu broli jo pavarde kita, noriu susirasti
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Su vyru dažnai lankomės Europoje. Vaikams mums skambinti brangu.Norime pirkti Simtravel. Niekur neradau Rusijos mobiliojo ar fiksuotojo ryšio operatorių skambučių į simtravel kainą. Pasakyk man, kas žino! Ir apskritai dalintojas įspūdžiais apie derybų su Europa ir buvusios SSRS šalimis kainą
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Kelionė į Sankt Peterburgą tik autobusu arba traukiniu ir kaip keičiasi kelionės į Sankt Peterburgą kaina birželio 24...30 d.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki, aš esu Maria Pakina, dalyvauju jūsų konkurse, mano slapyvardis yra pakina1. Bėda ta, kad už mane kažkas specialiai atima balsus, turiu gerą nuotrauką ir ateitų į galvą dėti minusus tik varžovams, kad negalėtų konkuruoti su kitais. Nezinau ka daryti visos mano pastangos bergždžios, nes reitingas pagal taisykles yra kuriamas remiantis teigiamais įvertinimais. Pastebėjau, kad augant vartotojo Guzenko1 balsams, mano pažymiai krenta, nežinau, ar jis kaltas - tai mano spėjimai. Atleisiu jūsų pagalbą šioje situacijoje – nebegaliu prašyti draugų balsuoti – tai beprasmiška. Sąžiningiausia būtų išplėsti žiuri TOP arba panaikinti galimybę balsuoti prieš. Ačiū iš anksto.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kas turi „Boxwood Grove“ telefoną, kaip galiu jiems paskambinti tiesiai?
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Viešnagę nutraukiau dėl sveikatos, vietoje pasakė, kad pirkau per Maskvą ir parašiau į Maskvą, bet kur nesiunčiau laiškų, negavau nė vieno atsakymo. Belieka Rusijos prezidentui išsiųsti laišką. [email protected]
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Turime individualų požiūrį į kiekvieną turistą.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
iš anksto norėjo susitarti dėl rezervacijos "dainuojant erškėtyje", perskambino savininkai ir prašė per banką atsiųsti pinigų 10 procentų, kitaip neužsakys, gal čia sukčiai? Praneškite man, jei kas nors turėjo tą pačią problemą
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
skambinti į Mirgorodo sanatoriją „Slava“, kodas 05355?
prieš 15 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Visi klausimai
JAE
Rusija
Adleris Anapa Astrachanė Baikalas Belgorodas Čeliabinskas Elbruso regionas Essentuki Gelendžikas Jaroslavlis Jekaterinburgas Kaliningradas Kazanė Kislovodskas Krasnaja Poliana Krasnodaras Krasnokamenskas Maskva Nižnij Novgorodas Rostovas prie Dono Sankt Peterburgas Sočis Suzdal Svetlogorskas Tuapse Tverės Vladimiras Vladivostokas Volgogradas Yeysk Železnovodskas
dar
dar