Klausimai apie StambulasDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Stambulas
prieš 3 metų  •  6 prenumeratorių 15 atsakymų
Laba diena! Išvykstu atostogauti į Turkiją, ar galiu pasiimti savo ninebot kickscooter es2? Jame yra neišimama ličio jonų baterija. Ar tai reikia deklaruoti?
prieš 6 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
Laba diena! Skrendame aplankyti į Stambulą. Ar reikia pakvietimo ar galima gauti tik bilietą pirmyn ir atgal, draudimą
prieš 7 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
Esu krimietis, 3 metus gyvenu ir dirbu Maskvoje, turiu 2 pilietybes (ukrainos ir rusijos), dabar keičiu užsienio pasą (pavardės keitimas dėl vedybų), noriu skristi su ukrainiečiu užsienio pasas (su sena pavarde) į Stambulą iš Maskvos? Nuo santuokos įregistravimo praėjo 3 mėnesiai. Ar gali kilti problemų muitinėje? Praneškite, jei kas nors susidūrė su tokia situacija.
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Esu Ukrainos pilietis, atvykau į Turkiją atostogauti, turiu bilietą pirmyn ir atgal. Ar galiu skristi iš Turkijos į Gruziją ir po dienos vėl grįžti į Turkiją? Ar man reikia vizos keliauti į Gruziją?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Esu Ukrainos pilietis, bet dirbu Ispanijoje, turiu leidimą dirbti ir gyvenu čia, ar galiu skristi iš Ispanijos kelioms dienoms į Turkiją ir atgal? kokių dokumentų tam reikia ir ar man reikia vizos, ar gali kilti problemų dėl to?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Bilietai į 23.01 atgal 26.01
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
2014 metų vasario mėnesį noriu skristi į Stambulą. Apsilankykite 8 dienas. Ar galiu tai padaryti. jei pasas baigiasi 2014 m. birželio mėn.
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Prieš 4 dienas atvykau iš Stambulo, buvau ten 5 dienas, šiandien reikia vėl skristi (grįšiu sekmadienį) ir vėl skristi pirmadienio rytą
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Mano draugai gyvena Stambule ir kviečia mane aplankyti juos savaitgaliui. Ar jie mane išleis tik turėdami bilietus į abi puses. be viešbučių rezervacijos čekių, nes turiu kur gyventi. dėkoju!
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Aš gyvenau Turkijoje 9 mėnesius su svečio viza, praėjo mėnuo nuo išvykimo į Ukrainą, ar galiu vėl atvykti į Turkiją, ar yra kokių nors apribojimų? Būčiau dėkingas už atsakymą! Irina
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Važiuojam porai dienų su drauge, kurios vyras jau ten ir turkas.. Kokių dokumentų reikia be paso?.. bilietai yra, bet jie elektroniniai
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų
Rodyti daugiau »