Klausimai apie StambulasVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Stambulas
Aš gyvensiu Sultanahmet (Fatih). Pažiūrėjau į žemėlapį ir didelių bakalėjos prekybos centrų neradau. Pasakyk man, kuris yra artimesnis ir geresnis.
prieš 3 metų  •  3 abonentas 2 atsakymai
Į kainą įskaičiuoti tik pusryčiai. O kito restorano norėtųsi ne ieškoti kur kitur, o pietauti ir pusryčiauti viešbutyje „Antusa Palace“.
prieš 3 metų  •  2 abonentas 1 atsakymas
Rašo, kad reikia trauktis nuo turizmo centro ir iš karto bus pigiau. Ir jūs galite pavadinti įstaigas ar adresus. ačiū visiems iš anksto)
prieš 5 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
Mes gyvename netoli Taksimo)
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Tarkime, aš perku mieste 2 litrus Ayran, 1 kg baklavos. Ar galima nemokamai laikyti kambario mini bare ar reikia iš anksto susitarti su viešbučiu?
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Ar galite man pasakyti, kaip veikia vandens parkai Stambule? Kaip ten patekti iš centro? Kiek kainuoja vandens parkas ir bilieto kaina? Jie rašo, kad vandens parkuose yra nemokama paslauga, ar tai tiesa ir kaip grįžti?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Visi rašo, kad Stambule yra daug vietų, kurias būtina pamatyti, apie apsipirkimą, bet apie jūrą nė žodžio.Ar galima Stambule derinti ekskursijas ir atostogas prie jūros?Kur ir kaip tai padaryti lengviau?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Girdėjau, kad jau atidarytas balandį, bet kainos google negaliu surasti
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Tinklalapiuose yra paaiškinimas apie kelionę į Emirgan parką autobusu. O kaip iš Eminenu nukeliauti keltu į parką?
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Tinklalapiuose rašoma, kad balandį darbą pradėjo naujasis parkas "Istanbul Vialand" Eyup rajone, keista, kad net adreso neparašė.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Svetainėje buvo rastas vandens parko adresas, tačiau viešojo transporto maršrutas nenurodytas, prašome pasakyti.
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Mane domina kelionės autobusu po miestą bilieto kaina, t.y. miesto maršrutais, pavyzdžiui, iš Eminenu aikštės į Kariye muziejų.
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Kartą buvau Stambule su organizuota grupe. Noriu dar kartą, bet savarankiškai.Kelionių agentūros siūlo individualų kelionių paketą, bet bilietą galite nusipirkti ir patys, ir viešbutį užsisakyti. Patarkite, kaip geriausia elgtis, jei keliauju vienas. Ar saugiau, jei perkate kelionę iš įmonės, ar tai nesvarbu? Dėkoju
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 22 atsakymai
Rekomenduokite restoraną su geru vaizdu Sultanahmet rajone (pavyzdžiui, netoli Galata tilto, Karaköy prieplaukos) arba kur nors kitur su vidutinėmis kainomis nedideliam įmonės vakarėliui. Pavyzdžiui, ~50 USD asmeniui.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sakykite, prašau, iš patirties: jei skrendate į Stambulą iš Minsko ne su kelionių paketu, o savarankiškai, ar reikia kokių nors dokumentų ar užtenka antspaudo atvykus į oro uostą vizai gauti? Ir kiek laiko ta viza galioja?
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Neradau jo terminalo žemėlapyje, ko paklausiau - jie nežino
prieš 11 metus  •  1 abonentas 3 atsakymai
Atsiliepimai apie maistą svetainėje yra vienodi: kavinė ar gatvės prekyba? O jei noriu nusipirkti buteliuką kefyro ir 200 gramų sūrio?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
kur moteris gali eiti vieną vakarą? Aš gyvensiu Sultanahmet mieste.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 10 atsakymų
Sakykit prašau!Noriu kas vakarą apsipirkti ir pasivaikščioti centre.Kaip toli nuo Artemis Marin Princess 5* viešbučio iki centro ir kaip???
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Sveiki, važiuojame į Stambulą ir norėčiau aplankyti hamamą))) Patarkite kur eiti (kas nebūtų kaip ant konvejerio) ir pagal galimybes apytikslės kainos))) Ačiū
prieš 12 metus  •  3 abonentas 12 atsakymų
Prašome atsakyti po to, kai aplankysite lankytinas vietas, muziejus, kuriuose galėsite praleisti likusią dienos dalį. Ką veikti vakare, kur eiti, kad nebūtų labai varginantis ir saugu, turint omenyje, kad esu vienas. Dėkoju
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Mėgstu gerą gyvą muziką. Norime Stambule pasiklausyti kažko autentiško, rytietiško, įdomaus – žinoma, gyvai. Prašome patarti kokį barą (klubą, meno kavinę), kur tai galima padaryti. Pageidautina Taksim rajone.Klausiu dėl gyvos muzikos ir kažkokios protingos vietos. viename forume atsakė į mano klausimą, kad nesiblaškyčiau po diskotekas Stambule ir neieškočiau nuotykių ant savo F .... (keliaujam kartu su draugu). Ačiū iš anksto!
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Kas sutiko Naujuosius metus Stambule, patarkite restoranui ar kavinei, kurioje šventinę naktį buvote. Keliaujame šeima su suaugusiu sūnumi, planuojame gyventi šalia Gulhane tramvajaus stotelės. Pavasarį buvome Stambule, valgėme ten, kur badas užklups. Jie nežiūrėjo į situaciją, visur buvo skanu))) Ir dabar jie dalyvauja šventinėje vakarienėje. Iš anksto ačiū už gerą patarimą :)
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Įskaičiuoti pusryčiai viešbutyje))
prieš 14 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
ar turkai vaikinai gali susitikti su 2 merginomis is Turkijos ir Ukrainos vienu metu?
prieš 15 metus  •  11 prenumeratorių 14 atsakymų
Šefas pažadėjo išleisti Naujųjų metų šventėms, noriu į Stambulą, Kur apsipirkti (oda, skudurai), ką pamatyti, kur skaniai pavalgyti žuvies su vaizdu į Trabzoną, kokį viešbutį pasirinkti. Atkreipkite dėmesį, kad važiuosime su žmona 6 kartus (vaikai namie) prieš tai buvo tik Kemeras 3-4 žvaigždutės, ačiū iš anksto, kvailysčių iš valstybės tarnautojų nesiūlome
prieš 15 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai