Klausimai apie StambulasEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Stambulas
Suprantu, kad į kortelės kainą neįskaičiuoti audiogidai ir bilietas į Topkapi haremą. Jei nusipirksiu kortelę, kaip galiu nusipirkti garso vadovus į Topkapi ir Hagia Sophia, taip pat bilietą į Topkapi haremą? Ar yra atskira bilietų kasa STABULIO MUZIEJO PASAUGO turėtojams? O gal galima iš anksto įsigyti internetu? Tikrai nesinori stovėti milžiniškoje eilėje prie įėjimo, juolab kad kortelė suteikia pirmumo teisę įeiti.
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Pirmą kartą į Stambulą? Viskas gerai. Turkijoje jau ne pirmą kartą, o visos paplūdimio atostogos. Norime pamatyti Stambulą. Tai, kaip suprantu, lėktuvų bilietai ir viešbučių rezervacijos. Nerimą keliantys klausimai: 1. kaip patekti į viešbutį iš oro uosto? 2. Patarkite miesto zoną su patogiausiu susisiekimu, apsipirkimu, parkais, pramogomis. 3. Ar kas nors gali orientuotis nebrangių miesto viešbučių pavadinimuose? 4. Kur valgyti, jei jau ne viskas įskaičiuota. 5. Kur nusipirkti kelionės kortelę (pamenu apie kraustymąsi Antalijoje - miesto autobusuose tik kelionės kortelės. Mokėjimas vairuotojui neveikia. Ačiū už patarimą.
prieš 5 metus  •  10 prenumeratorių 14 atsakymų
Laba diena! Būsiu 1 naktį Stambule. Noriu aplankyti Bazilikos cisterną, laivą Bosforu, Isiklalą, Galatos tiltą, Galatos bokštą ir, jei yra pakankamai laiko, Dolmabahce rūmus.
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 13 atsakymų
Laba diena! Stambule būsiu 1 dieną. Ką rekomenduojate pamatyti? Mėlynoji mečetė, Topkany rūmai aplankė paskutinį kartą.
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 4 atsakymai
Stambule išmokau naudotis metro ir tramvajumi, bet važiuoti autobusu man atrodo patogiau, nes jis turėtų važiuoti man naudingais maršrutais. Bet kaip tu žinai? Mane domina susisiekimas iš Taksimo aikštės į Laleli, į Merterį, Zeytinburnu? , Carillé muziejus ? Jei kas žino, parašykite.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Yra noras užsisakyti viešbutį Sisli rajone. Mane domina klausimas: ar yra tiesioginiai autobusų maršrutai iš Sisli į Aksaray, (be persėdimo Taksim), taip pat į Karakoy? Jei kas žino atsakymą, parašyk?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Aš sumokėjau už bilietus į Topkapi per internetą, bet jie vis tiek neatėjo į muilą, ta prasme, 2 diena, niekas nesusidūrė
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Keliausime su dukra Stambule (16 val.). Norime aplankyti naują pramogų parką Vialend (rajonas – Eyup). Koks pigiausias būdas ten patekti?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 7 atsakymų
Mane domina klausimas: kiek toli nuo Eminenų aikštės galiu pakilti miesto keltu Bosforo sąsiauriu? Šiuo atveju ekskursija po Bosforą neįtraukiama. Mane domina tik miesto vandens transporto darbas. Po trijų dienų skrendu į Stambulą.
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Muziejaus kortelę girdėjau, bet nemačiau ir jo naudojimo sąlygų nežinau. Mes visi trys norėtume eiti į tą patį muziejų naudodami tą pačią kortelę su sąlyga, kad niekada nenaudosime kortelės niekur kitur.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Stambule būsime nuo spalio 3 d. Ar šiuo metų laiku vyksta dieniniai ir naktiniai pasivaikščiojimai palei Bosforą?Jei yra naktinis pasivaikščiojimas, ar galima nusipirkti už mažiau nei 80 USD? Iš anksto dėkoju už atsakymus.
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
2012-10-22 nusipirkau Istanbulkarta, naudojau 2 dienas ir parvaziavau namo. 2013 m. gegužės 22 d. vėl atvyksiu į Stambulą. Ar kortelė galios?
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Gera gyventi šalia Maskvos oro mazgų: kur ir kada norėsi, išskrisi. Mūsų provincijoje, tada tik Antalijoje ir Stambule: 2 kartus per savaitę. Kelionių agentūrose klausiu: o kaip atostogos Bodrume, Izmire, Kušadasyje, Marmaryje - atsako niekaip, tik į Antaliją ir tik 3 valandą ryto išvykimas. Todėl prašau kelionės iš Stambulo į Kušadą.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Teko girdėti, kad Edirnėje yra daug istorinių paminklų.Yra noras aplankyti šį miestą. Prašau pasakyti, ar kas nors ten buvo: kaip iš Stambulo išvykti autobusu, kiek laiko važiuoti, kur apsistoti ir ką pamatyti?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Norime aplankyti Stambulą, vykstame su "Accord-turu", Stambule būsime 3 dienas. visi lankytini objektai yra arti vienas kito, norime viską pamatyti patys (keliaudami su Accord po Europą įsitikinome, kad ekskursijų kainos yra labai didelės) Parašykite įėjimo bilietų kainą (Sofijos soboras ir Bazilikos cisterna, Topkali rūmai, naktiniai pasivaikščiojimai po Bosforą ir t.t.), ar įmanoma tai pamatyti be grupės? Iš anksto labai dėkoju.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Jei kas žino, tai parašykite iš kurios prieplaukos galima vykti į Princų salas, koks tvarkaraštis ir atsiskaitymo būdas (grynaisiais, kortele)
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Važiuojame balandžio mėnesį su žmona savaitgaliui (3 dienos). Norėčiau kuo daugiau pamatyti miestą. Patarkite plz. tinkamas ir ne itin brangus vadovas. Ačiū iš anksto.
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 25 atsakymų
Turime pakankamai laiko nevažiuoti taksi
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Radau tik vieną istoriją šia tema, bet jie ten važiavo taksi
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Su vyru vykstame ilsėtis į Stambulą.Noriu į ekskursijas, viešbutyje rezervuoti nenorime, brangu. pasakyk man kompanijų, kurios organizuoja ekskursijas iš Stambulo, svetainę ar kontaktus
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 6 atsakymų
skrenda per Stambulą! valgyti apie
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 23 atsakymai
Ar Roksolanos pirtys jau atviros turistams? Ar kas nors ten buvo? Prašome pasidalinti įspūdžiais.
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Kur galima plaukti valtimi Bosforo sąsiauryje. Kurios ekskursijos įdomesnės? Ką reiškia keltas?
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 16 atsakymų
Būsiu Stambule, noriu aplankyti Kapadokiją. Pasakykite man, kaip ir kur geriau užsisakyti kelionę ar vykti savarankiškai? Esant galimybei aprašykite savarankiškos kelionės kelią (jei saugu) Ir ką įdomiausia ten galima pamatyti.Ačiū visiems iš anksto.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų
O kaip vertinate kelionių agentūras, kurios siūlo pažintines ekskursijas po miestą? Ar prasminga su jais susisiekti, jei turime tik dvi pilnas dienas Stambule (1 diena – atvykimas vakare, 4 – rytinis išvykimas)? Jei taip, į kokias agentūras prasminga kreiptis (adresas ir apytikslės kainos)? P.S. Mūsų viešbutis Sultanahmet.
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 24 atsakymai
Gerbiami ekspertai, siūlau šioje temoje parašyti savo 5-7 dienų viešnagės Stambule programą. Kaip manote, kiek laiko užteks pirmo apsilankymo? Kuo skiriasi tolesnės jūsų kelionės į Stambulą po pirmosios?
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 28 atsakymų
Suprantu, kad galima vardyti dvi savaites... Bet noriu pasirinkti daugmaž optimalų variantą, kaip ir pirmą kartą - kad nebūtų jausmo, kad šuolis... Anetka-gan, aš tavęs klausau :))
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 38 atsakymų
Rodyti daugiau »