Klausimai apie StambulasŠalys ir miestai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Stambulas
Būsime dėkingi už visus patarimus ir užuominas, ką reikėtų numatyti, už bet kokias smulkmenas, susijusias su šiuolaikinėmis aplinkybėmis. Kelionė planuojama kovo pabaigoje.
prieš 3 metų  •  9 prenumeratorių 21 atsakymas
prieš 8 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Užsisakykite nakvynės namus iškart atvykę į Stambulą?
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 14 atsakymų
Su žmona atvykstame 2 val. Pasakyk man, kas geriau: sėdėti oro uoste, kol atsidarys metro, ar sėsti taksi?.
prieš 10 metus  •  9 prenumeratorių 18 atsakymų
Ilsimės viešbutyje, esančiame netoli Fatih mečetės. Miesto žemėlapyje nepažymėta metro stotelė "Vangeler". Kiek metrų iki jos nuvažiuoti ir kaip?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Yra noras surengti ekskursiją iš Stambulo į Edirnę. Kur galiu nusipirkti autobuso bilietą?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Sveiki. Planuojame savarankišką kelionę liepos pabaigai 2 suaugusiems + 1 vaikui 2,7 m. Pasakyk man, prašau, kur geriausia apsistoti? Kas geriausia Sultanahmet rajone, jau supratau, bet viešbučių tiek daug. Norėčiau rasti nebrangų viešbutį, iki 14 tr už kambarį 4 dienoms. O kadangi keliaujame su vaiku, reikia normalių sąlygų. Koks yra geriausias būdas patekti iš oro uosto? Kur galima nueiti vaikystėje, kad dukrytei būtų įdomu, gal į zoologijos sodą? kaip ten patekti. Norėčiau skirti laiko apsipirkimui, į kurį prekybos centrą geriau eiti, kad būtų mažiau persėdimų. Būčiau dėkingas už bet kokią informaciją ir patarimus.
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Pasakykite man, prašau, kas jau apsistojo viešbutyje "Swissetel Bosphorus", kaip nuvykti iš oro uosto į viešbutį. Kokia kaina ? Kur geriausia pusryčiauti, pietauti, vakarieniauti? Pasakyk man, restoranai 6 kavinės mieste? Ir kaip ten patekti. Apskritai į Stambulą skrendame pirmą kartą, ir savarankiškai. Rašykite išsamiai!
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Iš Ataturko oro uosto autobusu vyksime į Taksimą. Kiek kainuoja kelionė vienam asmeniui.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Išvykstame atostogauti į Stambulą Prašau pasakyti kas buvo ar žino pigius hostelius Taksim ar Sultanhamet rajonuose.Važiuojam rudenį,viešbutyje visai neketiname,todėl noriu pigiau -ten yra daug ką pamatyti.Patarimai apie mitybą ir judėjimą mieste labai padės (pagrindinių lankytinų vietų zonos, kokios ekskursijos ir kainos, įėjimo į muziejus bilietai).Iš anksto dėkojame.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Užsisakiau viešbutį Booking su kortele ir greitai išvyksiu į Stambulą. Taciau nenoriu imti su savim korteles kad nepasiklystu.Ar mane ipares moketi per terminala ar ne?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Nėra noro išleisti papildomų 500 USD už viešbutį
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki! Vaikinai, sakykit, pliz, planavau kelionę "laukinė" į Stambulą 2012 m. balandžio 26-29 d. Esu mergina, man 27 metai (neišsigąskite, tiesiog pavogs, aš Jau girdėjau :)) Užsisakiau viešbutį Cagri hotel (Fatih). Bilietus jau nusipirkau, bet kuo arčiau data, tuo daugiau baimių :) Tik perskaičiau, kad reikia medicininio draudimo, ar tai tiesa? Neturiu.. Ar kas nors paklaus apie draudimą, kur tiksliai ar jis skirtas tik man? Kiek pinigų reikia (neįskaitant viešbučio) nakvynei + Stambulo apžiūrai per šias nepilnas 3 dienas? Ir vis dėlto, jei galite, vis tiek išmeskite porą patarimų, kaip Stambule nedingti vienišai merginai ir sveikai grįžti namo :) Labai ačiū! Nekantriai laukiu!
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 31 atsakymas
Aš važiuoju į Stambulą. Skaičiai krenta nuo balandžio 16 d. iki balandžio 22 d., pasakykite man ar verta eiti šiomis dienomis, pasirodo, Velykų savaitė ortodoksuose (Velykos 15 d.) ir Eid al-Adha musulmonų kalba, kai daugelis įstaigų nedirba savaitę. Vienas vadovas pataria apsilankyti šventės metu. Bet abejoju ar man tai bus patogu? Ar dirbs muziejai, katedros, transportas??? Kas buvo tuo metu prašau atsakyti skubiai reikia apsispręsti dėl bilieto. Dėkoju
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Kur pigiau nusipirkti bilietą iš Kijevo į Stambulą. Valgau pati.
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 10 atsakymų
13:00 lėktuvas atvyksta į Stambulą. „Divan“ viešbutis Stambule Koks geriausias būdas ten patekti? Idealiu atveju norėčiau keltis keltu: iš europinės dalies į azijietišką. Ar kas nors žino šią sritį?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 15 atsakymų
ar galima su savimi rankiniame bagaze pasiimti vaistus ampules pvz navakaino difenhidraminas??
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Prašau pasakyti, kiek pinigų turėčiau turėti su savimi, kad nebūčiau deportuotas atgal į Stambulą
prieš 13 metus  •  11 prenumeratorių 25 atsakymų
ar galima Ukrainos piliečiams skristi i Turkija is rusijos?Turiu sugyventinę žmoną dirbau pas ją skrendu ir kokių dokumentų ir pinigų sumos reikia.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 37 atsakymų
Norim skristi su seima i Stambula kaip laukinis.Paziureti miesta,apsipirkti.Pasakykit,gal kas zinot ar galima issipirkti viesbucio kambari tiesiai Stambule? Kokioje srityje? Koks oras kovo viduryje?Iš anksto ačiū, Gulnara.
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 10 atsakymų
kur eiti, kur apsipirkti Kur apsistoti nebrangiai, bet patogiai
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Kelionės tikslas – pamatyti daugiausiai lankytinų vietų per 7 dienas. Rekomenduokite nebrangų viešbutį ir kelionių lėktuvu kompaniją. Iš anksto dėkoju visiems
prieš 13 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai