Klausimai apie StambulasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Stambulas
prieš 3 metų  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prieš 3 metų  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena! Padėkite man išsirinkti nebrangų viešbutį su pusryčiais 4 naktims Sultanahmet rajone!), kad tai nebūtų „liūdnas“ viešbutis. Skrendame nuo 27.04-01.05 Ačiū
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
prieš 6 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Planuojame važiuoti su draugu Kalėdų atostogų, skrupulingai skaičiuoti biudžetą. Jei neatsižvelgsite į Naujųjų metų šventes, kiek vidutiniškai turėtumėte tikėtis? Galvojame iš karto oro uoste pirkti IstanbulKart, bet nesame tikri dėl papildymo sumos. Pusryčiai įskaičiuoti į kambario apmokėjimą, rūbų, papuošalų, suvenyrų neperkame (dažniausiai už likusius pinigus dovanų atsinešame vietinių saldumynų) Iš anksto dėkojame už atsakymą!
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
Norime su vaikais maudytis jūroje, viskas įskaičiuota, ir aplankyti Stambulą su jo įžymybėmis. Pasakyk man kurortą ar viešbutį, prašau. Ačiū visiems iš anksto!
prieš 9 metus  •  10 prenumeratorių 15 atsakymų
Užsakiau viešbutį likus 9 dienoms iki atvykimo, likus 1 dienai iki atvykimo galima nemokamai atšaukti. Pinigai iš karto buvo nurašyti nuo kortelės. Man nepatiko, nes skaiciau uz siu pinigu pirkdamas lektuvo bilietus ir atsiskaitydamas grynais viebutyje. Iki registracijos datos dar buvo likusios 7 dienos. Nuo rezervacijos atšaukimo praėjo 20 dienų, tačiau pinigai į kortelę negrąžinti. Anksčiau ne kartą užsakydavau viešbučius Stambule ir pinigai niekada nebuvo nurašyti ar užblokuoti nuo kortelės, nes niekada nenaudoju negrąžinamo tarifo. Pasakyk ką man daryti?
prieš 9 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Mieli turistai! Pasakykite man 4-5 * viešbutį, esantį netoli turistinių objektų, kuriuose yra kambariai su vaizdu į jūrą.
prieš 9 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sveiki. Pasakykite man, kas lankėsi viešbutyje „La Casa Suites“. (Stambulas) Kaip įvertintumėte šį viešbutį. Noriu ten pasilikti, bet atsiliepimų nėra. Taip pat prašau, kas neseniai keliavo į Turkiją iš Ukrainos, kokių dokumentų reikia norint išvykti atostogauti 10 dienų (nevaikštau per kelionių agentūrą, turiu bilietus ten ir atgal, pasą). Ko dar reikia. Taip pat, kas važiavote iš Ataturk oro uosto į Taksimo aikštę, pasakykite man, į ką patogu nuvykti, kaip ir kiek kainuoja (išskyrus taksi.) Ačiū visiems už atsakymus.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Prašau paaiškinti man viešbučio svetainėje esantį skelbimą „Pusryčiai teikiami už kainą..Pridėkite paslaugą kitame žingsnyje“. Klausimas: Ar aš vis tiek turiu mokėti už pusryčius, net jei aš jų nenaudoju? ar as ne taip suprantu?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Į Stambulą norime vykti ilgam – apžiūrėti įžymybių. Variantas – tik žiemą kelioms dienoms (pvz. savaitgaliui)! Tikrai? Kas buvo – kaip oras ir aptarnavimas: ar viskas veikia? Reikia biudžeto! Kreipkitės į kainas ir sąlygas žiemą. Priimame patarimus viešbučiams ir kelionių agentūroms, kurios gali pasiūlyti šią galimybę! Dėkoju!
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 22 atsakymai
išvykimas iš Dnepropetrovsko
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Viešbučiai Stambule yra labai brangūs. Kyla noras isnuomoti buta menesiui uz tukstanciu doleriu.Bet kaip ir kur tai geriau padaryti?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
pirmą kartą Turkijoje nežinau, kurį viešbutį pasirinkti
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Laba diena. Pasakykite man, kurį viešbutį geriau pasirinkti Viešbutis Golden Peninsula Istanbul arba Golden Horn Istanbul? Domina vieta ir visa kita) http://www.booking.com/hotel/tr/golden-peninsula-istanbul.ru.html?aid=357027;label=yan104jc-hotel-ru-tr-goldenNhorn-unspec-ua-com;sid=c2 c79f5238c6bc3a54920906c2a32048; dcid=1;checkin=2013-11-27;checkout=2013-12-04;srfid=2082e6833574aae5547ce0d e6444950d1b2d7cfaX34#hash-blockdisplay4 http://www.booking.com/hotel/tr/golden-horn.ru.html?aid=357027;label=yan104jc-hotel-ru-tr-goldenNhorn-unspec-ua-com;sid=c2 c79f5238c6bc3a5492090382a32=6c vienas
prieš 10 metus  •  3 abonentas 9 atsakymų
Važiuojam į Stambulą gegužės pabaigoje...trys žmonės...Norėčiau viešbučio netoli Sultanahmet..nors galima ir kitoje vietoje..svarbiausia kambario kaina ir kokybė. ką tik susidūrėme su tuo, kad daugelis viešbučių aprašymų neatitinka tikrovės.. ačiū
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Atsiliepimai rašo, kad iš Sabiha oro uosto galite patekti tik į Taksimo aikštę, bet kaip palikti Sultanahmetą tiesioginiu maršrutu į Sabihą?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Kai renkuosi viešbutį svetainėje, pamatau, kad butas yra geresnis nei kambarys viešbutyje už tą pačią kainą. Tačiau koks yra paslapties sprendimas, ar yra kokių nors nemalonių netikėtumų?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Užsisakiau kambarį „Lotos“ viešbutyje „Booking“, kuris yra netoli Auksinio rago įlankos, tačiau svetainėse apie tai nėra atsiliepimų. Jei kas ten buvo, papasakokite apie viešbutį.
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Rodyti daugiau »