Klausimai apie StambulasApsipirkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Stambulas
Pasakyk man, kiek pinigų turėčiau pasiimti su savimi? Aš suprantu. kvailas klausimas, kiekvienas turi savo poreikius. Skrendu su dukryte (9 m.) nuo geguzes 1 iki geguzes 9 d. Už viešbutį jau sumokėta (centras). Stambule nebuvau, todėl kainų nežinau. Norėčiau pamatyti miestą, mečetes, parkus, Bosforo sąsiaurį be restoranų ir smulkmenų. Papasakokite apie ekskursijų, maitinimo, įėjimo į mečetes, parkus ir kt. O kiek kainuoja ir kiek laiko trunka ekskursija į Pamukalle?
prieš 9 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Pasakyk man, prašau, geri viešbučiai Stambule! Be to, kiek dienų prireiktų lankytinų vietų? Kur rekomenduojate valgyti? Kokie ten paplūdimiai? O svarbiausia – kur galima nebrangiai gerai apsipirkti – ar jus domina kokybiškos odos gaminiai, džinsai, mezginiai, auksiniai papuošalai? Iš anksto dėkoju!
prieš 9 metus  •  9 prenumeratorių 16 atsakymų
Sakykit, prašau, kur Stambule geriau, kokiame turguje pirkti nebrangius daiktus.O kokiomis dienomis veikia Stambulo išvykstamasis turgus???O kokiomis dienomis yra didelis Lalelli turgus???
prieš 10 metus  •  3 abonentas Jokių atsakymų
Ar galite man pasakyti, kaip išsiųsti pirkinius iš Stambulo į Kijevą? Anksčiau girdėjau, kad yra firmų, kurios užsiima krovinių siuntimu... Kaip dabar? Ar yra dar tokių įmonių ir jei taip, prašau duoti kontaktus. Iš anksto dėkoju!
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Apžvalgose turistai rašo apie švarkų, avipalčių pirkimą Turkijoje. Mane domina mouton kailiniai mano žmonai. Mouton, kaip man atrodo, yra ėriuko vilna. Bet ar Turkijoje siuvami kailiniai? Taip pat parašykite ką nors apie tulpių svogūnėlių pirkimą Stambule. Noriu įveisti daržą.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Turistų atsiliepimai rodo, kad norint aplankyti Bagdado gatvės parduotuves, reikia važiuoti mikroautobusu 20 minučių nuo prieplaukos. Bet gatvė 6 km..Kur galiu išlipti?
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Laba diena. Atskridau iš Antalijos ir pamiršau pažiūrėti į atsiskaitymą negrynaisiais Duty Free Antalijoje. Skrendu is Maskvos i Stambula, nelabai noriu veztis grynuju. Atitinkamai iškilo klausimas ar galima atsiskaityti banko kortele Duty Free parduotuvėse? Tas pats klausimas domina ir del Šeremetjevo oro uosto, nes isskrendu is jo - ar galima atsiskaityti ir kortele? Na, kitas klausimas - tiems, kurie skraidė vietinius skrydžius Turkijoje iš Stambulo Ataturk oro uosto... Ar yra Duty Free vidaus skrydžiams / oro uostas skirstomas į tarptautinius. o vidinis ar ne? Kažkada buvau tranzitu iš Antalijos, bet nesupratau :)
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Kartą perskaičiau atsiliepimuose, kad reikia kirsti Bosforą, o tada eiti link automobilio judėjimo. Perėjau Bosforo sąsiaurį ir nežinojau, kur toliau: ar į kairę, ar į dešinę, ar į tiesiai, nes. Automobilis važiavo į visas puses.
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Ne kartą bandė Egipto turguje savo namams nusipirkti porą kilogramų tabako dideliais kiekiais. Bet aš niekada nemačiau tabako pluoštuose ir kekėse. Staiga prisidengę tabaku parduoda dar ką nors, o tada kils problemų oro uoste. Bijau bandyti parūkyti vietoje – o jei tai nuodai?
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
sveiki, noreciau suzinoti kur perkamos firminiu drabuziu ir avalynės kopijos, kaip su muitine reikalai, kokia minimali pirkimo suma, kur apsistoti ateljė, jei kas keliauja ir perka atsiliepkite kur Enneli, dresscode yra pasiūta, man patiks klausimas Turkijoje kur?Būsiu labai dėkingas jei kas gali padėti parašyk el.paštu:[email protected]
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Tai reiškia aukštos kokybės drabužius ir mažesnę kainą nei Rusijos Federacijoje (marškiniai, kostiumai ir kt.)
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Ar galima liepos mėnesį nusipirkti avikailio paltą? Kur galiu nusipirkti moterišką avikailį (nelengvą) už 700 USD? Laikas ribotas, 1 dienos ekskursija iš Kemero. Todėl pasakykite man, prašau, kur per šį trumpą laiką tikrai galiu nusipirkti avikailio paltą?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Laba diena! Lapkričio mėnesį su vyru ir vaikais vykstame į Stambulą pasipuošti. Taip pat domina turkiški kailiniai. Norėčiau iš jūsų gauti informacijos apie viso audinės kailio kainų diapazoną, apskritai verta tam skirti šiek tiek laiko Stambule. Noriu nusipirkti kailinius sau. Ačiū, lauksiu jūsų naujienų. Pagarbiai Elena.
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 11 atsakymų
Patarkit kur ir kiek apytiksliai kainuoja striukes?? O dar rankšluosčiai ir patalynė??
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Po savaitės vienai dienai keliausiu per Stambulą. Man labai reikia nusipirkti CANON 5D fotoaparatą, turėjo atvežti iš Manilos, bet sugedo. Ar ten galima nusipirkti tokį fotoaparatą ir plius pora objektyvų?
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai