Klausimai apie Makadi įlankaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Makadi įlanka
prieš 4 metų  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Laba diena. Į šį viešbutį vykstame kovo pabaigoje. Kas žino, ar pasivaikščioję pakrante galėsite su Fun City apyrankėmis aplankyti kaimyninės Raudonosios jūros Tadžmahalo paplūdimį?
prieš 5 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kas ten dabar ilsisi, nupirko vaučerį, skaityk atsiliepimus, bijau jau eiti
prieš 6 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
Pirkti vaisius ir jūros gėrybes.
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Gerbiami ekspertai, kas buvote šiame viešbutyje, pasakykite man, kaip nebrangu vakare nuvažiuoti į Hurgadą pasivaikščioti?
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
Laba diena.Gal galite pasakyti kur galima atlikti pilingą ir masažą?Pačiame viešbutyje tokios galimybės nėra.Ačiū.
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Skrendame birželio viduryje. Žemėlapyje ir nuotraukoje-video aiškiai matyti, kad būtent šioje įlankos vietoje pučia stiprus vėjas ir banguoja... Birželio mėnesį gal orai bus ramesni? Iš anksto dėkoju už atsakymą))
prieš 8 metus  •  8 prenumeratorių 18 atsakymų
Daugelyje atsiliepimų jie rašo, kad norint patekti į rifą plaukiant ar pėsčiomis, reikia šlepečių ...
prieš 8 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar galite pasakyti, ar viešbutyje yra normalus vaikiškas maistas? Dešros ir gruzdintos bulvytės nesiskaito) Keliaujame su vaiku 2 metuku, reikia kruopų, kotletų ir t.t. Kokių vaisių galima įsigyti gegužės pabaigoje ir ar šalia viešbučio esančiose parduotuvėse yra sulčių ir kūdikių produktų?
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 4 atsakymai
Ar galite pasakyti, kiek kainuos pietūs, jei mokami tik pusryčiai ir vakarienė.
prieš 9 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar galima naudotis pirmos linijos infrastruktūra (čiuožyklos, baseinai)?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Vaziuoju i sita viesbuti, zinau kad ten yra pontonas, nieko pries pontonus neturiu, net galiu pasakyti, kad myliu, bet atsiliepimuose tiek mažai informacijos apie šio viešbučio pontoną, kas buvo papasakok daugiau. Dėkoju.
prieš 10 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Aš ten eisiu rugsėjį. Aš taip pat norėčiau pailsėti naktį. koks čia 24 val. viskas įskaičiuota viešbutis?
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Ar be vandens parko yra vandens čiuožyklos?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pirmą kartą važiuoju į Egiptą su 4 metuku vaiku.Turkijoj ramiai vakarais vaikščiojom už viešbučio,bet čia galima ar geriau nerizikuoti?Ar galiu į Hurgadą važiuoti vienas? Ar į miestą važiuoja autobusai ar taksi? Apskritai man tereikia Vodafone biuro, kad galėčiau nusipirkti internetą.
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Laba diena. Klausimas žmonėms, organizuojantiems ekskursijas ir laisvalaikį. Turiu mėgstamą viešbutį, nenoriu jo keisti. Ar įmanoma ir kiek kainuoja, pavyzdžiui, iš mano viešbučio nueiti į „Three Corners Fayrouz Plaza Beach“ viešbučio paplūdimį Marsa Alame, ryte tiesiogine prasme 2 valandas maudytis. dėkoju
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sakykit kas ten buvo, ar vienas restoranas nemokamas, o likusieji a la carte restoranai mokami ir kokios kainos ir ka patartum paragauti? Išvyksiu po 2 dienų, prašau greitai atsakyti.
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Pasakyk man, prašau, ar yra aerobikos kambarys su veidrodžiais?
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Taip, daugiau ... Azur Club ir Royal Azur - skirtumas yra didelis ir kuo, jei įmanoma.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Rodyti daugiau »