Klausimai apie Makadi įlankaApsipirkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Makadi įlanka
Aišku, kad prekybos centras – didelis žodis, bet kaip ir supakuotos sultys, taip ir vietiniai sūriai turėtų būti.
prieš 3 metų  •  5 prenumeratorių 2 atsakymai
Pasakykite man, ar netoliese yra prekybos centrų su fiksuotomis kainomis ir kaip juos pasiekti. Dėkoju!
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Mane domina informacija apie Souk-Makadi prekybos centrą, kas ten yra, ar prie Makadi Saray viešbučio yra maisto prekių parduotuvė, mes mėgstame egiptietiškas sultis, o aš visada perku pieną rytinei kavai kambaryje, buvau Makadi tais metais sunvinge prie GRAND buvo maza parduotuve, bet kainos....,mama nesijaudink.Is Saray skrendam savaitei lapkričio 4d.
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena! Ar galite man pasakyti, ar netoliese yra turgus ar parduotuvė, kur galite nusipirkti suvenyrų? (išskyrus esančius svetainėje)
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Kur pigiau nusipirkti rinkinį, Rusijoje (dabar kainos svyruoja nuo 750-1800) ar Egipte?
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Kaip suprantu, Steloje į vandenį nuo kranto patekti nėra patogu. Spalio gale skrendame i Stella. Mūsų mieste koralinių šlepečių nusipirkti nebeįmanoma – visi slėpė vasarinį asortimentą... Ar Steloje ar šalia jos yra parduotuvių, kuriose galima įsigyti moteriškų ir vaikiškų dydžių bei spalvų koralinių šlepečių? Kokia yra vidutinė tinkamų šlepečių kaina?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Kiek kainuoja taksi?
prieš 15 metus  •  1 abonentas 6 atsakymų