Klausimai apie Makadi įlankaEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Makadi įlanka
Laba diena! Žinovai, pasakykite man, prašau, ekskursijos į labai gerus rifus iš Makadi. Prašau siūlyti ekskursijas po tikrai stačius rifus, o ne pradedantiesiems. Turiu didelę nardymo patirtį Šarm ir Marsa Alame, yra ką palyginti. Dėkoju!
prieš 6 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Sveiki. Vykstame į Sunrise Royal Makady kurortą. Ar yra vietinių kelionių agentūrų atstovų, nes žinau, kad jie pigesni už operatorių. Būčiau dėkingas už kontaktus
prieš 7 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar iš čia vyksta ekskursijos į Gizos piramides? Važiuojam rugsėjį.
prieš 10 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Penktadienį skrendame į šį viešbutį, pasakykite man, iš ko ir kur geriau pirkti ekskursiją jachta? O 9 metu vaikui pilnai mokama? Iš anksto ačiū,,,
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
vykstame nuo 02.01. krūva klausimų: 1. Kaip šiandien oras, oras, jūra? 2. Kur Makadi apsipirkimas, kokios pramogos? 3. Į kokias ekskursijas reikėtų važiuoti, kiek, iš ko? 4.kaip nuvykti iki Hurgados, ar yra mikroautobusas/kainuoja, jei taksi - kiek kainuoja, kaip greitai. iš anksto ačiū už atsakymus!
prieš 10 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Kokios ekskursijos ir užsiėmimai vyksta už viešbučio ribų? Kur galima kreiptis ir kiek tai kainuoja? Kokios parduotuvės yra šalia, ar galima nusipirkti nardymo kaukę? Apskritai šiame viešbutyje VISKAS domina... AČIŪ
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Norėčiau aplankyti Luksorą...
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Laba diena. Rugsėjo mėnesį ilsimės su 4 asmenų šeima. 2 suaugusieji 2 vaikai 8 ir 5 metai, noreciau daugiau suzinoti apie ekskursijas.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų
Taip pat galite atsiliepti telefonu 8 499 731 64 96
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
O kokią kelionę rekomenduotumėte?
prieš 13 metus  •  11 prenumeratorių 16 atsakymų
Kiek kainuoja ekskursija į Luksorą iš šio viešbučio su kelionių organizatoriumi Coral (Sunmar)?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Sveiki visi poilsiautojai! Važiuoju į Makadi įlanką nuo 2009 m. balandžio 18 d. Pasakykite man, kokias ekskursijas geriau važiuoti ir kokia jų kaina šiais metais?
prieš 15 metus  •  7 prenumeratorių 10 atsakymų