Klausimai apie PrancūzijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Prancūzija
Iš Europos skridau aplankyti Čilės, tuo metu turėjau vizą. Dėl karantino aviakompanija kelis kartus atšaukė ir perkėlė mano skrydį. Dabar viza pasibaigė ir į Europą galiu skristi tik naudodamas Ukrainos bevizį režimą (bet trečiosioms šalims bevizis režimas vis dar uždarytas), bet man reikia grįžti. Koks svarus dokumentas man leidžia skristi į Europą iš Čilės be vizos, kad neužstrigčiau Paryžiaus oro uoste? Mano bilietas iš Santjago į Berlyną su persėdimu Paryžiuje. Tačiau bevizis režimas šiuo metu negalioja trečiosioms šalims. Gal kas gali padėti ar pasidalinti vertinga informacija?
prieš 4 metų  •  4 abonentas 5 atsakymų
prieš 4 metų  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Man 17 metų, esu Ukrainos pilietis. Artimiausiu metu planuoju vykti į koncertą Prancūzijoje, bet bijau, kad be lydinčių žmonių gali būti neįleistas į pasienį Prancūzijoje. Kai kurie draugai sako, kad nuo 18 metų ten galima vykti be palydos, nors pagal mūsų įstatymus nuo 16 metų turiu teisę kirsti sieną savarankiškai. Aš jau sutrikęs ir nežinau, ką daryti. Jei į Prancūziją galima vykti 17 metų, tai kokių dokumentų tam reikia, be paso?
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų
Pasakyk man, turiu C vizą į Prancūziją nuo 2015-11-28 iki 2016-05-25 pagal kvietimą .. Kvietime nurodytos apsilankymo datos nuo 11-11-30 iki 12-12-15. Ar su šiuo kvietimu galėsiu įvažiuoti į Prancūziją sausio 16 d.? Pagarbiai Elena
prieš 8 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Aš tais pasimatymais neskridau. Ar galėsiu įvažiuoti į Prancūziją su šiuo kvietimu sausio 16 d.? Pagarbiai Elena
prieš 8 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
pasakykite man, kur geriau atidaryti Šengeno vizą ir kokių dokumentų reikia? Planuoju vykti i Prancūzija, Ukrainos pilietė, laikinai dirbti neoficialiai [email protected]
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
Trijų savaičių kelionė.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Vizą išduodame pagal kvietimą į Prancūziją. Skrendame iš Latvijos, į Latviją atvykstame traukiniu iš Baltarusijos. Ar man taip pat reikia kreiptis dėl vizos į Latviją?
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Norint atidaryti vizą keliaujant savarankiškai, ar galima užsisakyti apartamentus, ar geriau apsistoti viešbutyje? Ir ar reikia rezervuoti rezervacijai ar galima tai padaryti kitoje svetainėje? Prašau pasakyk man..
prieš 10 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Laba diena! Vykstame į oro turą Paryžių + atostogos Ispanijoje nuo incomaro, kelionei išduodama Ispanijos viza, nes. yra daugiau dienų. Ar kils problemų Paryžiaus oro uoste? Kelionių organizatorius tvirtina, kad viskas bus tvarkoje, bet norėčiau sužinoti ką nors, kas buvo panašioje situacijoje. Ačiū visiems iš anksto.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Nuo rugsėjo planuoju išvykti studijuoti į Prancūziją. ar galiu ten skristi pirma turėdamas šengeno vizą rugpjūtį, o paskui naudotis studento viza?
prieš 11 metus  •  1 abonentas 3 atsakymai
Sakykit, prašau, kokios taisyklės ir reikalavimai taikomi privataus asmens vykdomam medžių sodinukų ir sėklų eksportui iš Ukrainos-importui į Prancūziją (ne kaip komercinį krovinį). Iš anksto dėkoju!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Laba diena, papasakokite man išsamiai, kokių dokumentų reikia norint kreiptis dėl vizos? Ir pasakyk man PRANCŪZIJAS AMBASADOS Kijeve adresą IR KIEK KAINA VIZA? O kiek pinigų reikia turėti kelionei?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Ar gali būti sunku kitą kartą gauti Šengeno vizą, jei draudimo bendrovė kelis mėnesius neapmokėjo medicininės sąskaitos būdama Prancūzijoje?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
Выбираю авиабилет между компаниями AirBaltic и Austrian Airlines. Может кто-то подскажет, имел опыт,...стоит ли отдать предпочтение ЭйрБалтик? Нет ли у них задержек или какой-нибудь отрицательной репутации. Или стоит взять билет на австрийские авиалинии.??? И второе: никогда не летала с пересадкой, а здесь она будет, периоды указаны от 30 мин. до 6 часов.Какой период пересадки надо брать, чтобы не опоздать на следующий рейс.Я знаю что в некоторых компаниях, например Wizzai,женщину не пустили на посадку за 50 мин до отправления самолета...сказали что посадка закончена. Может это ограничение, только в этой компании...? Спасибо всем кто прокомментирует.
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 20 atsakymų
Užsakyta per Booking viešbutį Paryžiuje. Norėdami gauti vizą, Lenkijos konsulatas (skrendame į Paryžių iš Lenkijos) reikalauja iš viešbučio dokumento, patvirtinančio apmokėjimą už kambarį. Jau kelis kartus rašiau laišką tam viešbučiui su prašymu atsiųsti man panašų laišką, bet atsakymo nėra. Ar kas nors susidūrė su panašia problema ir kaip išėjote iš situacijos?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 20 atsakymų
Kas žino, kur galima nusipirkti nebrangų bilietą iš Kijevo į Paryžių? Wizzair kaip suprantu čia netinka, reikia imti du bilietus su persėdimu, o jei pirmas skrydis vėluoja, tai į antrą negali patekti, ko šiuo atveju net neįsivaizduoju . Todėl manau, kad ši kvaila parinktis neturėtų būti naudojama. Galbūt kas nors, skridęs iš Kijevo į Paryžių, nurodys tinkamą svetainę. Ir taip pat, kuris oro uostas yra geresnis, iš kurio lengviau patekti į centrą.Ačiū
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Aš važiuoju į Paryžių. Prašau pasakyti, kokia viza geriau vykti: privačiu kvietimu ar turistine viza. Kurį lengviau sutvarkyti?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Noriu iš jūsų nusipirkti ekskursiją, bet nenoriu laukti vizos prieš išvykdamas, o tai padaryti pats
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 10 atsakymų
Kelionių agentūra teigia, kad konsulatui reikalingi vietinių partnerių viešbučių talonai. Užsakymas iš booking.com neveikia. Ar taip yra? Dėkoju.
prieš 12 metus  •  10 prenumeratorių 29 atsakymų
Sakykite, jei kas nors žino, kokios yra galimybės gauti vizą su kvietimu? Turiu draugą prancūzą, jis jau kelis kartus lankėsi pas mane, pasiūlo pasidomėti ar man būtų lengviau jį aplankyti Prancūzijoje, jei jis pakviestų ir tarkim "remtų" mano kelionę?gal kas neseniai gavo viza su kvietimu? Džiaugiuosi už bet kokią pagalbą. Dėkoju
prieš 12 metus  •  1 abonentas 3 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar