Klausimai apie PrancūzijaValiuta ir pinigai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Prancūzija
Tiems, kurie nežino, šio tarifo gudrybė yra ta, kad tai nėra tiesioginis Booking pasiūlymas, o pateikiamas partnerio svetainėje. Tie. Bukinas tarsi veikia kaip tarpininkas. Apribojimų daug, bet kaina patraukli. Tačiau yra skundų dėl šio tarifo, nes iš tikrųjų jūs nežinote, kuris iš Bukino partnerių galiausiai užsakė viešbutį, tai yra, kas yra atsakingas už turisto apgyvendinimą.
prieš 4 metų  •  4 abonentas 3 atsakymai
Užsakė butą su nemokamu atšaukimu. Likus porai dienų iki nemokamo atšaukimo termino, gavau savininko el. laišką, kuriame prašoma atšaukti rezervaciją dėl remonto darbų. Faktas yra tas, kad už tokią sumą tomis pačiomis datomis panašaus būsto nerasiu. Ką daryti: sakyti, leiskite jam atšaukti, ar skųstis Bukinui? Ir kokia man iš to nauda?
prieš 4 metų  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Niekada anksčiau su tuo nesusidūriau, bet turiu rezervuoti skrydį šalies gyventojui, kuriam reikalinga Šengeno viza. Ar kas nors daro rezervacijas ir jei taip, tai kiek laiko? Ar užtenka visam vizos galiojimo laikui? Žinau, kad verslo klasėje tikrai galima atšaukti iki paskutinės dienos, bet apie pigesnius bilietus nežinau.
prieš 4 metų  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Mano paslaugoms ne visada yra pasiūlymų su man reikalingais variantais už gerą kainą. Kelionėms solo ar net kai keliauju su kelionių agentūra, bet noriu papildomų garantijų (pavyzdžiui, skrydžio vėlavimas ar bagažo praradimas), perku kelionių draudimą. Paprastai tai darau per Hotline Finance: - nebrangus -greitas -patogus (pamiršus draudimą galite tai padaryti tiesiai oro uoste)
prieš 5 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Laba diena. Domina dolerių bankomatų buvimas Paryžiuje. Naudotas Turkijoje. Bankomate iš karto yra doleriai, eurai ir Turkijos liros. O kaip doleris Prancūzijoje? Aš taip pat važiuosiu per Amsterdamą.
prieš 9 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Kokią valiutą geriausia pasiimti su savimi į Prancūziją?
prieš 9 metus  •  10 prenumeratorių 13 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar