Klausimai apie PrancūzijaEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Prancūzija
Mūsų kelionė apima 6 ekskursijas: apžvalga, parfumerijos muziejus, istorinis centras + Notre Dame, Monmartras, Versalis, Luvras. Bet aš noriu pamatyti daug daugiau. Mūsų viešbutis yra Pax Opera. Netoli Cadet metro stoties.
prieš 8 metus  •  7 prenumeratorių 32 atsakymai
Laba diena, draugai, pasakykite man, ar kas nors dalyvavo nemokamose ekskursijose po Paryžių iš Sen Mišelio. Kaip jie praeina ir kokia kalba. Dėkoju
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
viešbučio vieta
prieš 11 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Iš oro uosto Sh.deG. reikia patekti i viesbuti, kuris yra miesto centre prie metro.Koki bilieta reikia pirkti??? Jei gerai suprantu, galima nusipirkti vieną bilietą ir su juo patekti į viešbutį (iš oro uosto rer ir metro).Bet aš būsiu savaitę Paryžiuje. Gal prasminga ten iš karto nusipirkti kelionės kortelę arba nuolat pirkti vienkartinius bilietus. Prašau pasakyti, kaip tai padaryti ekonomiškiau. Dėkoju
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 16 atsakymų
Sakykite, prašau, ar sunku patekti į Briugę ir Briuselį nemokant kalbos? Kiek ilgai? Ar man reikia pirkti bilietus iš anksto? Ar realu per dieną įveikti abu miestus ir grįžti į Paryžių?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Pasakykite man, kaip galite plaukti valtimi Senos upe. Kur turėčiau įlipti ir išlipti, kiek kainuoja bilietas, kiek kainuoja kelionė...? Dėkoju
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Pasakykite man, prašau, kaip nusipirkti bilietą į Eifelio bokštą internetu? Nurodykite tikslų svetainės adresą ir galbūt būtinas rekomendacijas
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 14 atsakymų
Žmonės, žmonės, geros dienos visiems! Po dviejų savaičių skrendu savaitei į Paryžių. Ekskursijos metu bus dvi ekskursijos - pažintinė ekskursija ir pėsčiųjų turas (atrodo, kad į jį įtrauktas arba Monmartas, arba Lotynų kvartalas - deja, tiksliai nepamenu.. gėda). Atitinkamai, bus dar 3-4 laisvos dienos (3 - jei pasivažinėsiu po Luaros pilis ..rekomenduoju). Ką geriausia pamatyti likusią dienos dalį? Tai iš principo aš tai žinau, bet gal kas patars kaip geriausia padaryti maršrutą? Arba ką verta pamatyti, o ko ne – net jei viskas reklamuojama vadovuose? Be pilių, aš nenoriu vestis į ekskursijas su gidu: nemėgstu priklausyti nuo grupės ir norisi laisvai tvarkyti savo laiką, o ne „čia turi 30 minučių“. , „čia jūs tam turite 40 minučių“ ir kt. Ačiū visiems iš anksto.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 18 atsakymų
Kiek užtrunka nuvykti iš Charles de Gaulle oro uosto (iki centro), pvz., iki Šiaurės stoties metro stoties Noriu paskaičiuoti atvykimą į viešbutį Koks laiko skirtumas valandomis tarp Paryžiaus ir Kijeve?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
2+2 su akordu
prieš 12 metus  •  10 prenumeratorių 11 atsakymų
Sakykite, ar verta leistis į ekskursiją po Luaros pilis, jei kaina 100 eurų, ar galima kaip nors nuvykti iš Paryžiaus? Kas nuėjo ir pamatė, kaip jautiesi? Versalis geriau ar ne?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 13 atsakymų
Aš skrendu savaitei į Paryžių. Ketinu vienai dienai važiuoti į Normandiją (Honfleur, Doville), sako ten pasakiškai gražu.Bet abejoju ar užteks laiko ekskursijoms ir apsipirkimui Paryžiuje. Į Paryžių skrendu pirmą kartą. Ekspertai atsako.
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
Birželio 10 dieną su anūke vyksiu į prancūzų užgaidų turą. pasirenkamųjų dalykų kainos švelniai tariant stebina
prieš 12 metus  •  4 abonentas 22 atsakymai
Ar galima ten filmuoti ir kiek trunka turas?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Ar galima koplyčią aplankyti rugpjūčio mėnesį?
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Kelionės lėktuvu, apgyvendinimas, vizos jau sumokėtos, bet su ekskursijomis Paryžiuje ir Prancūzijos regionuose dar nėra aiškumo.Ką tikrai galima pamatyti per 6 dienas (įskaitant Disneilendą).
prieš 13 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Papasakok man visus šių kelionių privalumus ir trūkumus!!! Į Europą vykstame pirmą kartą!
prieš 14 metus  •  10 prenumeratorių 17 atsakymų
Rugpjūčio 21 d. su vyru išvykstame iš Kijevo į turą AUTO-PARIS-CHIC, SHINE, BEAUTY.Pasakyk kas vyko?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar