Klausimai apie KiprasDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kipras
Prieš šešis mėnesius užpildžiau prašymo išduoti vizą formą ir nepatikrinęs viešbučio nurodžiau Šiaurės Kiprą (žinau, kvailys), atėjo atsisakymas, bet tada vis tiek atskridau, bet pagal Šengeną (sakė, kad pasieniečiai informacijos negauna iš karto). Kas žino, jei dabar pakeisite pasą ir gausite naują Šengeną, ar įmanoma juo patekti į šalį?
prieš 4 metų  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Sveiki.Prieš 10 metų buvo pažeistas vizų režimas graikiškame Kipre.Dirbau pagal darbo vizą,darbdavys jos nepratęsė,paaiškėjo kad patekau į stop sąrašą.Pasakyk ar dabar turiu ruso pasa(anksciau turejau Ukrainos pilietybe) ar mane perleis pasienyje del atostogu vizos?ir kaip suzinoti ar dar esu stop sarasa ar ne? Iš anksto dėkoju.
prieš 5 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena. 2017 metais su didele kompanija (kažkas su pro-viza, kažkas atviru Šengenu) vykome į Kiprą. Išskridome į Larnaką, išskridome atostogų pabaigoje, atitinkamai per Erkaną. Taigi tikriausiai buvo sudarytas nakvynės ir sustabdymo sąrašas. Šiais metais planuojame dar kartą dėl suprantamų priežasčių aplankyti Šiaurės Kiprą per Erkaną nesustodami į pietus. Tačiau jie visų paprašė provizų, kad suprastų situaciją, ir visiems jos buvo sėkmingai patvirtintos. Ar tai reiškia, kad pažeidimas išsisuko ir jūs galite eiti per Larnaką (šį kartą išskrisite iš jos norėdami konsoliduoti rezultatą) ar atvykę jie gali dislokuoti / areštuoti? Ar yra saugus būdas patikrinti, ar esate sustojimo sąraše, ir ar 100% įmanoma pakeisti pasą, kad įsitikintumėte, jog ši istorija jau praeityje? Daug ieškojau atsakymų internete, bet nieko galutinio. Gal kas pasidalins savo patirtimi. Iš anksto dėkoju.
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 19 atsakymų
Mano sūnus pase turi Sirijos antspaudą (jis buvo darbe). Jie nori aplankyti Limasolį su kelionių paketu. Ar nebus problemų su pasų kontrole?
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ačiū už atsakymą!
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki, Baltarusijos Respublikos piliete, Lenkijos darbo viza, su kuria galiu būti 180 dienų Šengeno zonoje. Buvau Kipre 89 dienas, išskridau, atskridau po savaitės, pase paklausė kiek laiko noriu būti Kipre, nes teoriškai tai neįmanoma, sakiau 5 dienas, nespėjo. Kai skridau iš Kipro, norėjau paklausti imigracijos biure, jie sakė, kad galiu grįžti už mažiau nei 90. Visur skirtinga informacija, kaip tiksliai sužinoti, kiek laiko galiu čia išbūti? Kad daugiau nekiltų problemų lankantis Kipre
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
2016 metais buvome Larnakoje dėl atidėjimo, iš ten į Šiaurę, 2017 metais paaiškėjo, kad buvome šiaurėje, atidėjinių nedavė net jei už viešbutį buvo mokama pietuose, kiek laiko esame neigimas - kur suzinoti, ne tame pačiame konsulate?Variantas su Schengen arba Ercan suprantamas.
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 18 atsakymų
Sveiki!Turiu pakvietimą į Larnaką,Kipras 90 dienų,bet negalėjau vykti.Ką daryti? Bus problemų ar ne?
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Šeima vasario mėnesį iš Ukrainos vyksta į Šiaurės Kiprą. Ar 6 ir 12 metų vaikams reikia daryti pasus, jei jie įrašyti tėvų pasuose ir turi įklijuotą nuotrauką?
prieš 7 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 9 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Man reikia viešbučio patvirtinimo dėl vizos, sumokėjau ir įsigijau kuponą internetu. Šaltiniuose siūloma el. paštu [email protected] - negalioja! Kur man skubiai kreiptis, kad gaučiau patvirtinimą!
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki! Dažnai lankausi Kipre su pro viza, bet nežinau, kiek kartų galiu legaliai lankytis Kipro saloje? Viza išduodama 90 dienų, bet dažniausiai grįžtu į Ukrainą pabuvęs 1 mėn. Pasakykite man, ar ankstesnio buvimo Kipre trukmė turi reikšmės vėlesniems apsilankymams Kipre, ar ne. Girdėjau, kad jei nežinote visų šių subtilybių, gali kilti problemų su vizomis ir atvykimu į Kiprą. Ačiū už atsakymą!
prieš 9 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Sveiki! Ar Ukrainos piliečiui reikalinga viza norint atvykti į Kiprą, jei jis turi kelių C tipo Šengeno erdvę, atidarytą ir išvykęs? Kaip greitai viza atkeliauja po anketos elektroninio pateikimo? Dėkoju.
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar