Klausimai apie IndijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Indija
Ar yra ribojamas įrašų skaičius per kalendorinę dieną? metų Indijoje. Man buvo išduoti 2 skirtingi 2 kartus. vizos elektroniniu būdu, į kiekvieną įvedžiau 1 kartą, noriu išduoti 3 el. viza
prieš 5 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
Ar dėl šio antspaudo jiems gali būti uždrausta įvažiuoti prie Indijos sienos?
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
sveiki,noriu siautėti,kaip greitai gauti vizą,o ar yra tiesioginiai skrydžiai į Dabolimą iš Ukrainos? Dėkoju.
prieš 8 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Buvome GOA balandį, peržiūrėjome spalio mėnesio turus, bet radome informacijos apie vizas į Indiją ir dabar esu nusiminęs. Ar tikrai taip? Standartinė viza galioja šešis mėnesius, o trims iš jų leidžiama būti tiesiogiai Indijoje. Yra dar vienas įdomus momentas: JEI JŪSŲ PASAS JAU TURĖTOS INDIJOS VIZA, TAI NAUJA VIZA JUMS BUS IŠDUOTA TIK DVIEJI MĖNESIAI, PASIBAIGUS SENOJI VIZAI!
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
Ar skrendant iš Rusijos privaloma deklaruoti?Ar užtenka tik įdėti į rankinį bagažą?parašyta,bet realiai viskas gali pasirodyti kitaip.Planšetę imame asmeniniais tikslais.Liudininkai atsiliepkite,mes pirmą kartą skrendame į Indiją!!!!!!!
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Gavau dvigubą vizą į Indiją 3 mėnesiams! jame nėra konsulo antspaudo ir parašo! ar taip turi buti?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
ką dėl to reikia padaryti, kokių problemų gali kilti?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
nuo tada, kai įeinate ar išeinate?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
kiek galima išsinešti ir ar išvis galima
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Sveiki! Sausio mėnesį su dukra skrendame į Delį, norime atvežti raudonųjų ikrų ir žuvies draugams indams (susirašinėjant). Ar įmanoma tai padaryti be problemų su muitine ir ar tai bus graži dovana jiems? Dėkoju.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
pasakykit kiek oficialiai galima eksportuoti romo is Goa ir kiek realiai isvezta?Taip pat skaiciau kad Dabolime konfiskuojami ziebtuvėliai,kodel ir kaip sita problema buvo isspresta.aciu
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Laba diena! Man buvo atsisakyta išduoti verslo vizą į Indiją, uždėjo antspaudą pase, buvo suplanuota ilga komandiruotė, nukreipė mūsų įmonė (dabar dirbu pas ją puse etato, oficialiai dirbu kitoje įmonėje, bet esu vaiko priežiūros atostogose), ir Rusijos veikiančią įmonę GOA, norėjome viską pamatyti vietoje, taip sakant, nes mano investuotojas buvo pakviestas bendradarbiauti. Jie atvežė dokus į ambasadą, bet jie mūsų atsisakė ir pasakė, kad buvo atsisakyta aukštu lygiu, žinoma be detalių, aš žinau, kad jie neprivalo nieko aiškinti, bet čia yra problema, aš ten eidavau atostogauju pas savo merginą ir niekada neturėjau problemų turėjau vizas ir planavau eiti tuo pačiu keliu šį sezoną, jei nebūtų pasiūlyta ši komandiruotė, būčiau ten skridusi kaip turistas žiemai
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Labas rytas norime patys prašyti vizos į Indiją, vaikui 5 metai.Tarptautiniame pase yra nuotrauka, ar jo buvimas reikalingas vizai tvarkyti ir gauti, ar užtenka 2 tėvams pas konsulatas kad nevežtų vaiko į Kijevą ir kiek kainuoja vaiko viza, o suaugusiam ačiū.Pernai skridome per agentūrą ir ji viską sutvarkė.Ačiū visiems iš anksto.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 13 atsakymų
Aš esu Ukrainos pilietis. Aš gyvenu Indijoje. 6 mėnesių vaikas (Indijos gimimo liudijimas ir Indijos pasas) į mano pasą neįtrauktas. Išvykstu į Ukrainą pas tėvus 3 mėn. Kaip nuvežti vaiką į Ukrainą. Ar jam reikia vizos?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Pasakykite man, ar Ukrainos piliečiams reikalinga viza, ir jei reikia, kaip ji išduodama? (Kaina, dokumentai, sąlygos?)
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 24 atsakymai
Jei kas nors atidarė vizą Indijos generaliniame konsulate Kijeve, norėčiau sužinoti išsamiau, kaip tiksliai atlikti šį procesą ir ar prieš gaunant vizą būtina turėti lėktuvo bilietą į abi puses ir čekį nakvynei viešbutyje?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Kaip gauti vizą į Indiją, jei norite „laukinių“ atostogų, neprisirišę prie viešbučio, o tuo pačiu, kreipiantis dėl vizos, jums reikia kupono viešbučio rezervacijai Indijoje?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Prašau pasakyk man! Kas žino, koks yra vizos į Indiją gavimo procesas Kazachstano piliečiams, kurie šiuo metu yra Rusijoje ???
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ar reikia prieš kelionę prašyti vizos, ar ji perkama atvykus?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Noriu išnešti keletą kriauklių ir smulkių egzotiškų augalų ant šaknų (namų kolekcijai).Paaiškinkite ar nebus kokių problemų?
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Esame keliautojai(mes rusai).Planuojame i Kinija,Vietnamas,Laosas,Tailandas,...Indija(tik sausuma).Turime vizas tik i Kinija ir Vietnamas.Noreciau suzinoti kur galima kreiptis dėl vizos į Indiją?Indijos ambasadų ir konsulatų adresai Pietryčių Azijoje?O kokie dokumentai,kaina,..Kiek laiko?Būties trukmė?Ir apskritai mes kaip rusai turime teisę gauti vizą į Indiją kitose šalyse?Iš anksto dėkoju.Ir dar kaip pratęsti vizą į Indiją?Sako kad reikia turėti ŽIV nebuvimo pažymą kur gauti?Mes Sankt Peterburge gyvi
prieš 16 metus  •  prenumeratorių nėra 2 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar