Klausimai apie RumunijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Rumunija
Su žmona turime atviras pusmetines Bulgarijos vizas, ilsėjomės ant jų Bulgarijoje, o dabar norime apsipirkti į Rumuniją.Ar turėsime problemų išvykstant iš Rumunijos?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Rugpjūčio mėnesį važiuoju į Serbiją. Tam planuoju kirsti Rumuniją. Žinau, kad su Serbija ukrainiečiams galioja bevizis režimas. Bet kaip su Rumunija? Kokie dokumentai reikalingi? Kokio tipo vizą atidaryti? Prašau pasakyk man)
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
prašau pasakyk ar galiu skristi su 6 sūnumi iš Rumunijos į Rusiją iš kur mes ir gimdymo namai.Be raštiško vaiko tėvo leidimo?Vaiko tėvas rumunas.Vaikas turi ir rusu ir rumunu pilietybe.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Gera diena. Kokie reikalavimai keliami automobiliui kertant sieną (tamsinimas, vaistinėlė, gesintuvas ir t.t.) Ar gali jį apsukti tamsinti, bausti teritorijoje?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
atostogos rumunijoje
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kokių dokumentų reikia norint atidaryti vizą? as is Moldovos .. O kiek reikia pinigu per diena maistui? (Aš einu su grupe iš koledžo 8 dienoms į Brasovą) čia)
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Aš gyvenu Ukrainoje, turiu Šengeno multivizą atidaryta Lenkijos ambasadoje, bet noriu kelioms dienoms į Rumuniją, tarkime, pailsėti jūroje. Ar galiu tai padaryti su Šengeno viza ar reikia atidaryti rumunišką?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Mieli kolegos! Kas gali padėti atidaryti vizą į Rumuniją nuo 2008-11-20 14 dienų su kvietimu 1 asmeniui? Pasas su vizomis, įskaitant. yra Šengenas. Kokie variantai?
prieš 16 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Kijeve
prieš 17 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar