Klausimai apie SuomijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Suomija
Laba diena, forumo vartotojai) Ar suomiai įleis juos 2 dienoms liepos 8 d., jei Italijos išduota Šengeno viza šešiems mėnesiams baigsis liepos 10 d.? Noriu porai dienų išvykti iš Sankt Peterburgo.
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Laba diena, pasakykite man, prašau, aš niekada nedariau vizos ir užsienyje. pasas dar švarus, ar atidarys man vizą (jei gerai supratau Šengeno vizą, bet galiu ir klysti) 21 dienai. Noriu aplankyti Suomiją (bet man negali siųsti pakvietimų, nes gyvena ir dirba Suomijoje, bet yra Estijos piliečiai), tai sakyk, gal geriau prašyti vizos draugų kvietimu į Estiją ir iš Estijos iki vaziuok i suomija (bet pagrindine nakvynės vieta bus Suomija) ir ar nebus problema patekti i suomija ir ten pasilikti?
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 21 atsakymas
pasakyk man prašau, aš noriu vykti iš Ukrainos pas draugus į Suomiją, kokią vizą turėčiau gauti (Šengeno ar Suomijos) jei niekada nedariau vizos, tai mano pirma kelionė ir kad jie be problemų atidarytų vizą ir leisti juos (į kurią įmonę geriau kreiptis, kad padėtų projektuoti). Ir pasakykite, koks man turėtų būti kvietimas (jei įmanoma, atsiųskite pavyzdį, labai reikia). Dėkoju
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 11 atsakymų
Parašiau Suomijos pasų kontrolės skyriui, jie atsakė: "Jūsų reguliarūs skrydžiai atvyksta į ne Šengeno terminalą ir išvyksta iš jo. Nereikia Šengeno vizos keliaujant tranzitu per Helsinkį-Vantaa". Tie. viza nereikalinga. Bet kaip tik anądien skridau į Švediją per Helsinkį. Ir tada mes perėjome pasų kontrolę prieš įeidami į tranzitinę zoną. Bet čia mes vis tiek skridome toliau Šengeno erdvėje. Gal Azija kažkaip kitokia? Ir dar vienas dalykas: aš skrendu į Samui (Tailandas) ten 2013 m. birželio 1 d. per Honkongą, o atgal 2013 m. birželio 16 d. per Bankkogą. Ar reikia kitų vizų?
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Šengeno viza
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Praneškite, jei kas turi patirties. Norime i Suomija i NG, isvaziuojant is Sankt Peterburgo gruodzio 30 d., kiek galima praleisti pasienyje, yra informacija is draugiu, kad beveik 9 val.
prieš 15 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
norime sutikti naujus metus!
prieš 16 metus  •  1 abonentas 3 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar