Klausimai apie KijevasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kijevas
Tėveliai, pasakykite, kieno vaikai ilsėjosi stovyklose prie Kijevo? Ką jie sako po metų? Pernai su šokių grupe vykome į Bulgariją. Šiais metais to nebedarome. Na, o kalbant apie situaciją, nenorėčiau būti toli atskirtas. Mūsų pagrindinis kriterijus – gera programa. Kad su kūrybiškumu, įtemptu grafiku, kad vaikas nemiegotų be darbo. Bulgarijoje patyrėme visko (kaip girdėjau iš daugelio) ir apsinuodijimus, šaltą jūrą, sunkias treniruotes, ašaras kambaryje. Todėl esu tikras, kad kai bus ką veikti, įspūdžiai išliks tokie patys. Papasakok stovyklą su gerų įspūdžių!!!!
prieš 10 metus  •  18 prenumeratorių 17 atsakymų
Ar yra Ramada Encore Kiev sutartiniai santykiai su kelionių organizatoriais, ar turistai yra apgyvendinami viešbučiuose grupėse?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Norėčiau sužinoti bendrą apsaugos vaizdą, ar yra vidinė ir išorinė vaizdo stebėjimas, elektroninių raktų sistema, kokia priešgaisrinė sistema, ar apskritai yra apsaugos tarnyba
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ką ten galima pamatyti ir kaip ten patekti
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Man nereikia brangaus, patogaus viešbučio verslo kelionėms. Iš anksto dėkoju.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Reikia nebrangaus viešbučio su maistu ir saugia automobilių stovėjimo aikštele. Vienai nakčiai. Kokios sumos tikėtis? Dėkoju.
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra 2 atsakymai
Padėkite man išsirinkti nebrangų, švarų viešbutį Kijeve (geriausia netoli metro)...
prieš 11 metus  •  4 abonentas 9 atsakymų
Renkuosi viešbutį Kijeve. Būtina sąlyga yra baseinas, geriausia vonia ir/ar sauna. Iš siūlomų variantų daugelis netinka: arba toli, arba brangūs (5 *), Dniepro baisu (daug blogų atsiliepimų), prezidento 4 * nėra kambarių jums reikalingoms datoms. Sakykite, gal geriau susirasti viešbutį, šalia kurio būtų treniruoklių salė su galimybe vieną kartą apsilankyti. Pasiūlykite viešbutį miesto centre. Dėkoju.
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Pasakykite man viešbutį, kuriame galite pigiai išsinuomoti kambarį vienai dienai, jei mes netilpsime į pervežimą. ar gali buti pigu 20$? Iš anksto dėkoju
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
ot aeroporta "zhulhany" nochiu, k vam kakim gosudartvennim transportam mozna doexat? ar tik na Taqi?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Ar galima atsipalaiduoti viešbutyje su vaikais ir kiek tai kainuos? Ar yra pramogų? Dėkoju.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Aš ruošiuosi važiuoti į Kijevą, planuoju apsistoti „Bakkara“ viešbutyje. Sako, labai gražu ir jauku. Pasakyk man, kas buvo, aš džiaugsiuosi. Dėkoju.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
kiek kainuoja nakvyne?ar galima is anksto uzsisakyti?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Prašau, aš lauksiu. GERAI.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Vaikui 1,5 metų. Pollet sėdėjo Kijeve per karščius. Norėčiau būti kur nors prie vandens. Pasiūlykite nebrangių variantų, tinkamų vaikams, kad galėtumėte nuvykti be automobilio. dėkoju
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Pasakykite man, prašau, kurie Kijevo viešbučiai yra netoli Maskvos prospekto.
prieš 15 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Prašau pasakyti, man reikia Juodosios jūros pakrantėje ir Sudake, Feodosijoje, Jaltoje, Evpatorijoje esančių viešbučių ir pensionų adreso, el. pašto adreso. Pagarbiai Getman Sofia
prieš 15 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Ar galima rezervuoti kambarį nuo 2008-12-30 iki 2009-01-04? Kokius to paties kainų diapazono viešbučius rekomenduotumėte.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Visi klausimai
Ukraina
Arabat rodyklė Azure Berdjanskas Boryspilis Černigovas Charkovas Chmilnikas Dniepras Doneckas Geležinis uostas Gribovka Kamianecas-Podilskis Kijevas Kirilovka Koblevo Lvovas Mirgorodas Moršynas Odesa Primorskas Satanovas Šatskas Sergejevka Skadovskas Skhodnica Svjatogorskas Truskavecas Umanas Zatoka
dar