Klausimai apie KijevasDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kijevas
Jei noriu pas vaikiną iš Ukrainos į Rusiją Ar man reikia paso jei turiu biometrinį pasą man 18 metų ko man reikia muitinėje ir kokių dokumentų reikia?
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Draugus, turinčius naujausios informacijos apie Šengeno šalių konsulatų Kijeve darbą, pasidalinkite: 1. Ar visi konsulatai perėjo prie dokumentų pateikimo per CC, ar kas nors kitas priima tiesiogiai? 2. Kas dabar greitai išduoda vizas? 3. Kas daugkartines vizas išduoda dažniau nei kiti? Reikia SKUBIAI būti vienoje vietoje Europoje, tiks bet kokia viza, jei tik greitai. Biometrijos nereikia – jau perduota. Nesąžiningi metodai, tokie kaip lenkų Šengeno darbuotojų pirkimas, nedomina. Ačiū visiems iš anksto.
prieš 9 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Man 17 metų. Ar turėdamas Ukrainos piliečio ir užsienio pasą galiu laikinai (iki 14 dienų) atvykti į Rusijos teritoriją be tėvų sutikimo? Ar galiu pagal Ukrainos civilinį kodeksą? (Asmuo, pasiekęs gegužės 16 d., turi teisę į nemokamas savarankiškas keliones už Ukrainos ribų). O ar turėsiu problemų prie Rusijos sienos?
prieš 9 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų
Noriu atsivežti 2 laikrodžius, Rolexes iš Kijevo. Ar juos reikia deklaruoti? ir ar kils sunkumų muitinėje oro uoste iš Kijevo?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
mašina sveria 106 kg, parsivežu ant savo mašinos, vežu atsarginėms dalims, tai Ukrainos teritorijoje, kaip pigiau ir paprasčiau importuoti? Iš anksto ačiū
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Sveiki, prasau pasakyti ar atvaziavo auto mokesti, bet susimoketi galima iki siais metu lapkricio, o vaziuojam i ukraina, ar nebus problemu su muitine.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kokių dokumentų reikia įvažiuojant per sieną Rusija Ukraina muitinėje vaikui 11 metų, jei jis keliauja su vienu iš tėvų automobilyje. O taip pat suaugusiems, kokių dokumentų reikia?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 20 atsakymų
Sveiki! Noriu uzsisakyti muzikinį instrumentą kuris parduodamas JAV.Jei yra užsienyje pažįstamų kurie perka šį muzikos instrumentą ir siunčia dovanų, tokiu atveju mokesčių mokėti nereikės?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 11 atsakymų
Sveiki! Noriu uzsisakyti muzikinį instrumentą kuris parduodamas Vokietijoje.Jo savikaina apie 2500eur. Ar už tai (atliekant muitinės formalumus) turėsiu mokėti valstybei mokesčius?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 13 atsakymų
Sakykite, patyrę, ar galima lėktuvu Maskva-Kijevas pasiimti keletą puodelių su juose pasodintais gėlių auginiais? Ar įleis jus į rankinį bagažą?
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Amsterdame nusipirkau 5 buteliukus kvepalų už 280 eurų sumą, Boryspilyje muitininkas pasipuošė, sako, kad reikia mokėti. Vieną dėl laiko stokos teko jam „padovanoti“.
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 20 atsakymų
Mano vyras Turkijos pilietis su turistine viza atvyks gimdyti i Kijeva,Ukraina ir planuoja pasilikti Kijeve metams.Pasakyk kaip pratęsti viza ir ar tai realu?O kiek tai gali kainuoti maždaug?
prieš 15 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Visi klausimai
Ukraina
Arabat rodyklė Azure Berdjanskas Boryspilis Černigovas Charkovas Chmilnikas Dniepras Doneckas Geležinis uostas Gribovka Kamianecas-Podilskis Kijevas Kirilovka Koblevo Lvovas Mirgorodas Moršynas Odesa Primorskas Satanovas Šatskas Sergejevka Skadovskas Skhodnica Svjatogorskas Truskavecas Umanas Zatoka
dar