Klausimai apie KemerasDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kemeras
ir ar apskritai to reikia. Gal lengviau nusipirkti duty free. Ar yra kokių nors apribojimų importuojant į Turkiją?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Ar į Turkiją galima įvažiuoti su pasu mergautinė pavarde? ar yra ištekėjusių ir išsiskyrusių moterų duomenų bazė? susituokė prieš metus. visi rašo, kad gali, kelionių agentūra sakė, kad gali, bet aš nerimauju! Išvykstu po savaitės, nespėju pasidaryti naujos užsienio vizos. laukiu atsakymu!!!
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
Sakykit, paso galiojimas baigiasi po 1,5 menesio - ar galima i Turkija ivaziuoti (su bilieta, savaitei) ar gali ju neisleisti muitine?
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Pasakyk man, prašau, ar dabar reikia vizos Ukrainos gyventojams?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 9 atsakymų
Sakykite, kas žino, kokie draudimai pirkti/eksportuoti maišelius atsirado praėjusiais metais? Kuo muitinė gali skųstis?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Prašau pasakyti Ukrainos ambasados ​​Turkijoje adresą
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Kiek doleriu reikia moketi muitineje?O ka galima importuoti i Turkija?O ko negalima importuoti i Turkija?Ir ka galima isvezti ir ko negalima is Turkijos i Ukraina?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Ar gali teta vežtis 7 metų vaiką į Turkiją BE tėvų? Ar jus įleis/išleis pasienyje? (vaikas turi savo kelionės dokumentą, tėvų sutikimą ir pan.) Agentūrose atsakymai yra diametraliai priešingi.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Į Turkiją vykstame pirmą kartą, mus domina vizos kaina, agentūra sakė, kad 20 eurų neto perskaitė 30 dolerių
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Pasakykite man, kaip aš galiu atsinešti pinigų savo nacionaline valiuta? (iki tam tikros sumos mes telpame) ... Aš tiesiog nenoriu neštis visko doleriais ...
prieš 13 metus  •  11 prenumeratorių 16 atsakymų
Sveiki! pasikonsultuokite prašau! Turkijos pilietis nori atvykti į svečius. 1) Gyventi Rusijoje ne ilgiau kaip 1 mėnesį. Privatus vizitas. ko is manes reikalaujama (kokie mano veiksmai su dokumentais, paslaugomis ir pan.) ir ka jis turetu tureti?? 2) antrasis variantas – buvimas ilgiau nei 1 mėn. Labai ačiū!
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar galite pasakyti, kokiais kiekiais galite vežtis bagažą ir rankinį bagažą?! O ko nepadarysi su savimi?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Rudenį norime atostogauti į Turkiją.Ar jį išleis?? Iš anksto ačiū! Irina.
prieš 13 metus  •  10 prenumeratorių 17 atsakymų
Prašau pasakyk man! Keliaujame su 3 metuku anūke, sūnus išdavė įgaliojimą vaiką išvežti į užsienį. Notaras paprašė įgaliojime nurodyti rusiško paso duomenis. Bet aš pereinu pasų kontrolę pagal tarptautinį pasą! ) Rusų kalba, kaip taisyklė, neimu) Ar notaras teisingai surašė įgaliojimą ar jame turėčiau nurodyti savo tarptautinio paso duomenis?
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Koks skysčių kiekis leidžiamas rankiniame bagaže? Ar galiu rankiniame bagaže vežtis neapmuitinamų skysčių? Kiek alkoholinių gėrimų galiu vežtis bagaže?Ačiū Laukiama atsakymų
prieš 13 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Man iškelta civilinė byla (dėl palikimo atėmimo, t.y. niekam nieko neskolingas, bet nori atimti tai, ką teoriškai galėčiau gauti). Sienos kirtimo taisyklėse yra pastraipa: Esant tarpinei aplinkai, kažkokį stambų vyrą laikinai gali įkvėpti užsienietis iš Ukrainos, bet sau: 8) jam buvo pareikšti civiliniai ieškiniai teismui; Sakykite, prašau, ar gali kilti problemų išvykstant iš Ukrainos dėl civilinio ieškinio? Ar kas nors tai patyrė? Kur/kaip galiu tiksliai sužinoti, ar kils problemų PRIEŠ išvykstant?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
ŽINAU, kad tai ne į temą. bet vis tiek: kaip patekti iš Šeremetjevo D terminalo į Šeremetjevo C terminalą? aciu uz atsakymus ir supratinguma
prieš 13 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
o kaip su vežimėliu? pasiimti su savimi kaip rankinį bagažą ar išsinešti?! kas ką padarė? Arba pasiimti viešbutyje?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Gegužės 7 dieną vykstame į Grand Raber su šeima (2+1) (pirmą kartą Turkijoje ir užsienyje)! Sergau diabetu, vartoju insuliną, pats pasiimsiu ir švirkštus. Yra gydytojo pažyma, yra išrašas iš ligoninės. Insulinas pakuotėje, jo instrukcijose yra registracijos numeris Ukrainoje. Sakykite, ar gali kilti problemų kertant muitinę? Kaip geriausia neštis – bagaže ar rankiniame bagaže? (Aš linkęs į rankinį bagažą). Kitas klausimas: noriu geresnio viešbučio kambario. Patarkite ką ir kiek prisisegti registratūroje?!
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Kokias ekskursijas geriau aplankyti iš Kemero? Kas jau ilsėjosi šiame viešbutyje, papasakokite apie aptarnavimo lygį, kiek ilsisi tautiečių ir kokius orus laukia šiuo metų laiku. Ačiū iš anksto.
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Sveiki visi! Domina toks klausimas, kiek litrų alkoholio galite vežtis iš Antalijos oro uosto į Maskvą? Dėkoju!
prieš 14 metus  •  9 prenumeratorių 10 atsakymų
Sako, vizos bus panaikintos, tiesa ar ne???
prieš 14 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Rodyti daugiau »