Klausimai apie KemerasŠalys ir miestai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kemeras
Ilsėjomės Ičmeleryje ir šiek tiek nuvylė išdykę laukiniai akmenuoti kampai (dešinėje už kempingo) - šiukšlės, mažas ilgis, traumuojančios uolos, nardyti negalima. Gal kas nors žino kur nors (gal Graikijoje) kažką panašaus bet įdomiau? Kad būtų galima įeiti nemokamai (ne kaip į Phaselį) ir palyginti arti civilizacijos privalumų - viešbučiai, kuriuose galima apsistoti, vietinė egzotika, promenados ir t.t.
prieš 5 metus  •  11 prenumeratorių 11 atsakymų
Ar galite man pasakyti, koks oras yra spalio pradžioje iki spalio vidurio? Ar dar nešalta? Ir dar klausimas: pasakykite man, į kokias ekskursijas galite vykti į Kemerą ir Antaliją? Ir kaip ten patekti?
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Laba diena visiems! Linkiu gerų švenčių! Mano svajonė yra aplankyti Maxą Royalą Kemere. Ar yra sezonas, kai galite atsipalaiduoti su nuolaida? jūra gali būti šalta, bet temperatūra ne žemesnė nei 22-24 gr
prieš 6 metus  •  11 prenumeratorių 12 atsakymų
Ar yra tiesioginiai autobusai, kaip dažnai jie važiuoja?
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sakykit, prašau, ar dolmusas iš Kemero į Kiriš eina pro Grand Miramor viešbutį?O gal kas žino kiek maždaug kainuos taksi. Svetainės prašo 35 eurus
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kas vyksta į šį viešbutį 2017-05-17-2017-05-24
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Dėl kelionių organizatorių žlugimo norime patys organizuoti atostogas
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Sveiki. Labai noriu atvykti ir pailsėti šiame viešbutyje. Norėjome užsisakyti kambarį per viešbučio svetainę, bet kažkodėl pasirodo informacija, kad bet kurio mėnesio visos dienos užimtos. Taip neturėtų būti. Prašau pasakyti, ar galima atvykti pačiam (aplenkiant kelionių agentūrą). Kiek iš to sutaupysite pinigų. Kokie yra tokios kelionės privalumai ir trūkumai? Pagarbiai. Jurijus.
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 10 atsakymų
Skaitėme, kad Beldibyje yra laukinis paplūdimys.
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 18 atsakymų
Laba diena! sakykit viesbuciu adresus ar svetaines jei kas nors pats nuvaziavo pailseti ir patiko, ar geriau nei per agentura?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Būsiu dėkingas visiems atsakiusiems!
prieš 15 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Kaip aš galiu užsisakyti pervežimą iš Antalijos oro uosto į viešbutį ir tada atgal savarankiškai? Ar šią paslaugą teikia patys viešbučiai ar būtina per kelionių agentūrą?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 8 atsakymų