Klausimai apie KemerasEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kemeras
prieš 5 metus  •  12 prenumeratorių 25 atsakymų
Laba diena. Pasakyk man, pzhl, kaip yra su vietomis, kur galima nusipirkti ekskursijų / kelionių šioje vietoje? Operatoriai viešbučiuose mažina kainas. Jie norėjo išsiųsti tėvus ir iš anksto perspėti
prieš 5 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 5 metus  •  11 prenumeratorių 10 atsakymų
prieš 5 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Denisai, laba diena! Prašau pasakyti, į kokias ekskursijas prasminga važiuoti, kad vėliau nebūtų be galo skaudu dėl prarasto laiko ir pinigų ;-) Ačiū.
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Su vyru ilsimės Tekirovoje nuo 25.09 iki 30.09. Galbūt kas nors savarankiškai vyksta į ekskursiją į Genuko kanjoną? Mes norime bendradarbiauti. Arba gali kas nors pasakyti, kaip ten patekti.
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 4 atsakymai
Skaičiau, kad kur nors rajone galima plaukti piratų laivu) Kas plaukė? Žino? Domina kainos ir apskritai - kaip yra - mažai pumpuoja?)
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
Už ekskursijas reikia mokėti atskirai arba įskaičiuoti į kelionės kainą.
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
Kas skrido į vienos dienos kelionę į Stambulą iš Kemero? Tai verta? Kokios ekskursijos patiko? iš anksto ačiū)
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
Kokie nebrangūs ir kokybiški licencijuoti! Kemere yra kelionių biurai, o kainos yra bent apytikslės. Ar verta leistis į Kapadokiją?
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 21 atsakymas
Ten mums reikia Waikiki parduotuvės ir Migros. Na, o aš dar norėčiau aplankyti bulvarą su skėčiais ir Duden krioklį. Ar tai galima padaryti per vieną dieną ar suplanuoti kelias keliones?
prieš 9 metus  •  8 prenumeratorių 5 atsakymų
Sakykite, prašau, kas buvo ekskursijoje į Kapadokiją iš Antalijos regiono (įdomu viskas yra šių metų kaina, trukmė, kokie autobusai, ką ten rodo, kaip nakvoti ir maitinimas) Ačiū iš anksto.
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Prašau pasakyti, kiek kainuoja kelionė Demre-Mira-Kekovo iš Kemero (Beldibi) gatvės agentūroje ir kiek turi Teztour?
prieš 10 metus  •  9 prenumeratorių 9 atsakymų
kaip aš bendrausiu
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Išmanantys žmonės, pasakykite man, prašau, kiek kainuoja automobilių nuoma gatvės agentūrose? O ar užtenka su savimi turėti įprastą vairuotojo pažymėjimą?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Turistų atsiliepimuose skaičiau, kad Chamyovo kaime yra ekologinis parkas. Ten gyvūnai po atviru dangumi narvuose nevaikšto.Pasakyk kur jis yra?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Rodyti daugiau »