Klausimai apie BelekasEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Belekas
Kaip iš Antalijos nuvykti į savo akvalandą?O kokia kaina?
prieš 7 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Noriu aplankyti vandens parką BELEKE
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sakykit prašau kokioje gatvės agentūroje geriau pirkti ekskursijas, pageidautina kad būtų geri gidai.Ačiū.
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
nuo 2012 08 27 ilsimės Beleke. Norėčiau išsinuomoti automobilį. Bet ar abejojame, ar verta? Ar yra sunkumų registruojant automobilį ir jo pristatymą. Pasakyk!
prieš 12 metus  •  3 abonentas 8 atsakymų
Pasidalykite įspūdžiais apie ekskursijas „Antalijos kriokliai“ (nepainiokite su pažintiniu Antalijos turu) ir ekskursiją į Žaliąjį kanjoną. Jas siūlo Turtess (bet tikriausiai ir kiti operatoriai). Ar verta juos imti? Dėkoju!
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Domina, kaip galite patekti iš viešbučio į Kadriye nacionalinį parką. Taip pat sako, kad yra krioklys, rytietiškas turgus. Kas nuėjo - papasakok!
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki, einu ilsėtis Crystal Paraiso Verde Resort & Spa, pasakykite, ar galima nebrangiai ir kokybiškai įsigyti ekskursijų šalia šio viešbučio? Iš anksto dėkoju.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Eto chto to uzhasnoe mi zakluchili soglashenie soglasno kotoromu dolzhni bili oplatit 3000 lėlės. dengi otpravili 20 dnei nazad a oni ih yakobi ne vidyat hotya swift est zvonu tolko obecshaiut raobratsya Denis voobzhe napisal k nemu ne obrazshatsya. im plevat na ih reputaciu i nas vseh, budu pisat v policiu etot bank garanti i posolstvo, zhivu v kazakhstane uzhe v 16 kompani napisala ob etom sluchae budu dalshe pisat
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Į Troją norime nuvykti savarankiškai (mūsų viešbutis yra 200 metrų nuo šio vandens parko). Pasakyk man, kuriuo laiku geriau eiti, sako, kad ryte daug žmonių. Koks yra padengimo mokestis?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Į Troją norime nuvykti savarankiškai (mūsų viešbutis yra 200 metrų nuo šio vandens parko). Pasakyk man, kuriuo laiku geriau eiti, sako, kad ryte daug žmonių. Koks yra padengimo mokestis?
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sveiki. Į Atlantidą skrendame 2011 metų rugsėjį. Nenoriu permokėti kelionių organizatoriui už ekskursijas. Ar galima isigyti ekskursijas kur nors Beleke? Na ir jei kas pirko kaip kokybę, tai kainos? Iš anksto dėkoju!!!
prieš 13 metus  •  4 abonentas 13 atsakymų
Kokios ekskursijos įdomiausios ir nenuilstančios? Ką geriau pirkti ir kokia yra apytikslė kaina?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
ar yra naujų, kokia kaina
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Pasakykite man, kaip patekti į Koprulu kanjono nacionalinį parką iš Beleko kurortinės zonos, pavyzdžiui, iš viešbučio Cesars Temple Belek. Ar kelionių organizatoriai rengia ekskursijas ar galiu nuvykti taksi ir kiek kainuoja įėjimas? Dėkoju
prieš 14 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
pasakykite man, kur galima nusipirkti ekskursijų į Beleką pigiau nei vėžliukas? dėkoju
prieš 14 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Norime leistis į ekskursiją į Izraelį, kas ten buvo?
prieš 14 metus  •  8 prenumeratorių 15 atsakymų
Paaiškėjo, kad ji mano pusseserė
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas