Klausimai apie BelekasKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Belekas
pasakykite man, kaip pelningiau nusipirkti bilietą per kelionių kompaniją ar svetainę
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
sveiki kiek kainuos liepos pradzioje femme rum šiame viešbutyje 1 suaugusiam ir vaikui 15 m.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Į Beleką vykstame balandžio 17 d. Kaip nusipirkti ekskursijas pigiau nei iš viešbučio gido?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
Vaziuoju i sita viesbuti, ir galvoju i kuria kelionių kompanija kreiptis, kad būtų ir nebrangiai, ir kokybiškai?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
Draugai, pasidalinkite įspūdžiais, skambinau Brocard, sakė, kad bendradarbiauja su Premio travel, bet visus klausimus klauskite tiesiai į kelionių organizatorių, paskambinau, labai maloniai bendravo. Kas neseniai keliavo? Kaina balandžio pabaigoje yra 368 USD
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Noriu užsisakyti Nickerman pasiūlymą į Turkiją Belek hotel 5 * Vera Mare 7 dienoms + dovanų ekskursija. Tik dabar kelionių agentūra, kuri parduoda kelionę, man nėra žinoma. Čia yra jų svetainė www.premiotravel.com.ua Prašau pasakyti, ar ši įmonė yra tikra ir ar jų licencija yra registruota Turizmo ministerijoje. Turiu skrydį spalio pabaigoje, labai bijau, kad iš Nickerman neišmestų ekskursijos pasiūlymo į Turkiją. Dėkoju. palauks. Tikiuosi greito atsakymo ir patarimo.
prieš 14 metus  •  186 prenumeratorių 3615 atsakymų
Ar prasminga savarankiškai organizuoti savo atostogas, be kelionių agentūros. Šalis bevizė, čia gausu viešbučių, kortelės pardavinėjamos gatvėje. Ar kas nors bandė ir kaip jums patinka? Pasidalinkite savo patirtimi.
prieš 14 metus  •  10 prenumeratorių 16 atsakymų
Labai įdomu.
prieš 14 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Balandžio pabaigoje skrendame į UIA, kelionių organizatorių Coral Travel. Skaičiau visokias siaubo istorijas apie skrydžių vėlavimus. Turiu du vaikus ir nenoriu įstrigti oro uoste. Sakykite, kas skrido su tokiu komplektu kaip mano, kaip sekėsi?
prieš 14 metus  •  11 prenumeratorių 16 atsakymų
3 suaugusieji ir 2 vaikai 2 ir 5 metų amžiaus bungale
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai