Klausimai apie Club Hotel Sera 5*Vietos ir pramogos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
73 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
Sveiki! Planuojame apsistoti šiame viešbutyje. Skrendame su šeima ir tėvais. Mano vyras ir vaikai bus elegans pastate, o mano tėvai bus parke. Prašau pasakyti, ar restoranai yra bendri visiems pastatams? O gal prie kiekvieno kūno yra po vieną?
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Sveiki! Man tikrai reikia sužinoti, ar šiuose kambariuose yra šaldiklis šaldytuve? Ten ilsėdavomės Aneksy (dabar šis pastatas vadinasi Park Hotel). Tada šaldytuvo mums tikrai nereikėjo. O dabar skrendam su mažu vaiku, noriu paimti jo maistą, ypač kotletus, o juos reikėtų laikyti šaldiklyje. Būsime elegans šeimos kambaryje, kas ten ir apsistojo, gal šiuose kambariuose yra bent mažas šaldiklis šaldytuve. PS - Žinau, kad patarsit nieko su savimi nesinešti, bet aš jau tvirtai nusprendžiau - vaikui JOKIŲ viešbučių maisto neduosiu ir viską pasiimsiu su savimi (7 dienas neužima tiek vietos )
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Norėjome važiuoti rugsėjo-spalio mėnesiais, bet norėčiau, kad būtų animacija.
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Kaip patekti į drabužių turgų, kur tai nėra labai brangu.
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Ar yra kur vakare pasivaikščioti po viešbutį?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Pasakyk man, kad viešbutis veikia pagal „viskas įskaičiuota“ arba „ultra viskas įskaičiuota“ sistemą. 24/7 ar ne? Jei ne nuo kurios valandos ir iki kurios valandos (turiu omenyje alkoholį)
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Dvi merginos planuoja atostogas gegužės viduryje šiame viešbutyje. Ar yra gyvybės už šio viešbučio ribų? Parduotuvės, klubai. Svarbiausia, kad nebūtų nuobodu
prieš 14 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Kas buvo Seroje .. pasakykite man, ar ten yra nemokamas internetas, kitaip prieštaringa informacija ...
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar