Klausimai apie Club Hotel Sera 5*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
73 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
gera diena. Turiu klausimą - kiek pilnas viešbutis gegužės pradžioje? užsisakė ekskursijas ir domėjosi, ar gegužę ten daug žmonių.
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Laba diena. Mama užsakė kambarį jūsų viešbutyje parko viešbučio sera pastate.Skaitėme daug atsiliepimų,kurie buvo ne visai teigiami apie šį pastatą ir kilo toks klausimas -atvykus ir registruojantis,jei kambarys jai nepatiks. , ar ji gali gauti kambarį kitame pastate? Pavyzdžiui, Eleganse?
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Laba diena visiems! Pasirinkome šį viešbutį! Pasakykite man, išmanantys žmonės, savo rekomendacijas. Domina normaliai veikiančio interneto buvimas ir nakvynės klausimas. Kuo skiriasi korpusai? Jų yra 3, o kaina labai skiriasi. O biudžete yra tik pati kukliausia suma. Dėkoju!
prieš 11 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
vaziuosiu i Turkija pirma karta ir su vaiku truputi bijau nezinau ko laukti
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Aišku, mano klausimas ne vienas aktualiausių, bet vis tiek – kas žino, ar ten vaikams puodus išduoda? Vaikas pripratęs, bet nenoriu tempti namo puoduko su savimi. Ar man reikia nusipirkti kelialapį, ar vis tiek galiu tikėtis viešbučio? Ačiū visiems iš anksto.
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
2013 m. liepos mėn. Ankstesnis užsakymas 1 kambarys 2 lova 1 kambarys 3 lova
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Draugai, padėkite man pasirinkti vieną iš dviejų tos pačios kategorijos viešbučių Wow Kremlin Palace ir Club Hotel Sera? Mes ne tik mėgstame leisti laiką viešbutyje, norime vakare kur nors išeiti pasivaikščioti, nueiti (apsipirkti, nusifotografuoti ir pan.). Be to, jie yra šiek tiek išrankūs maistui (mes mėgstame mėsą) ir gėrimams (tikimės europietiškų). Abiejuose viešbučiuose laikome sistemą „Ultra viskas įskaičiuota“. Patarkite, kas buvo viename ir kitame viešbutyje, kurį iš jų pasirinkti? Dėkoju!!!
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 30 atsakymų
Laba diena! Kas buvo viešbučio kambaryje Elegance, sakyk, girdėjau, kad kambariai nedideli. Ar tiks 2 suaugę ir 2 vaikai (3 ir 8 metų)? :-)
prieš 12 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar