Atsiliepimai ir pasakojimai apie viešbučius Apžvalga

Turistinės istorijos apie Obzoras pridėti istoriją
Super viešbutis, rekomenduoju ramiam poilsiui
Pirmą kartą ji ilsė josi Bulgarijoje. Supratau, kad sezonas jau baigė si, nei Jorkas, nei oras negarantuoti)) Lucky)) Puikus vieš butis, didelė teritorija, š varu, patogu.
 •  prieš 8 mėnesių
PUIKUS VIEŠBUTIS
Puikus vieš butis!! ! Teritorija š vari, ž alia, kuri reguliariai nepastebimai valoma ir laistoma. Labai jaukus, tylus ir ramus OBZOR miestelis, jaunimui gali pasirodyti nuobodokas, yra vienas Lunaparkas.
 •  prieš 10 mėnesių
geras viešbutis
Nuo 2022 m. birž elio 7 d. iki birž elio 17 d. ilsė jomė s „Sunrise All Suites Resort“ su „viskas į skaič iuota“ principu, likome labai patenkinti.
 •  prieš 2 metų
Idealus kainos ir kokybes santykis
1. Vieš butis pasirinktas pagal nuotraukas ir atsiliepimus. Man patiko, kad vietoje yra privatus paplū dimys su nemokamais gultais ir daug baseinų . Pasirinkome dviejų kambarių apartamentus, bet apsigyvenome didž iuliame trijų kambarių bute su dviem vonios kam...
 •  prieš 4 metų
Neverta savo pinigų
Tai nė ra 5 ž vaigž dutė s. Patalpos senos, supuvusios durys, drė gnos lubos. Bet tai gerai. Trys maistas. Darbuotojai tavimi visiš kai nesirū pina.
 •  prieš 5 metus
Obzor Beach Resort apžvalga
Dė l kainos ir kokybė s pasirinkau vieš butį . Kambaryje viskas buvo gerai, atvaž iavo – priž iū rė jo, buvo lova, buvo televizorius.
 •  prieš 5 metus
Geras viešbutis, puikus personalas
Vieš butį atsiė mė kelionių agentū ra. Atvykome anksti, prieš.8 val. Susipaž ino su perkė limu. Registratū roje pasakė , kad registracija nuo 14:00, siū lė palikti daiktus ir eiti pusryč iauti į kitą vieš butį ,...
 •  prieš 5 metus
Super!Rekomenduoju!
Pirmą kartą netyč ia patekome į š į vieš butį.2015 metais, patiko viskas: kambariai, jū ra, paplū dimys ir ž inoma maistas.
 •  prieš 5 metus
Šaunus viešbutis, bet Wi-Fi lėtas
Mums patiko vieš butis: - valymas vyko kasdien - rankš luosč iai buvo keič iami du kartus per savaitę , patalynė kartą per savaitę - Yra baseinas su vaikų zona - taip suprantu, kiekviename aukš te Wi-Fi taš kas, tai jeigu vienas taš kas ...
 •  prieš 5 metus
Labai patiko viešbutis, personalas, poilsis
Ilsė jomė s vieš butyje Apart complex akvamarinas 2 *, labai patiko vieš butis, personalas ir ž inoma pats poilsis. Į vairus maistas, kambaryje buvo virtuvė , kas buvo labai patogu, valgydavome tik 2 kartus per dieną (į vairus, visada bū davo į ...
 •  prieš 4 metų
Rodyti daugiau »


Daugiau apie Obzoras