Klausimai apie OdesaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Odesa
prieš 3 metų  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sveiki. Kas keliauja į Kuyalnik nuo 2018-08-01 iki 2018-01-09 ir nori su manimi pasidalinti savo kelione, rašykite [email protected]. Apsvarstysiu bet kokius variantus. Kaina derinama.
prieš 6 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Jau 3 metus ilsimės Kuyalnike ir kiekvienais metais ta pati bėda su atsiskaitymu.Šiemet turime 2 sodrai talonus.Abu turi po 1gr. negalia.Mano vyras juda invalido vezimeliu,o as viena.Padedu apsirengti,persirengti is lovos i invalido vezimėliu ir atvirkščiai,ir dar ir prausti.Naktį jam irgi reikia mano pagalbos.3.Pasakyk kaip ar galima?Kaip vyrą ir žmoną apgyvendinti atskirai?Kaip nelydimą kambaryje apgyvendinti neįgaliojo vežimėlio naudotoją (apykaklę) jokių problemų.Ar tai įmanoma?
prieš 6 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 2 atsakymai
Laba diena. Niekada anksčiau nebuvo Odesoje. Dabar pasirinkimas teko jai dėl artimo atstumo. Tačiau vienas dalykas glumina: daug kalbama apie nešvarią jūrą Odesoje.
prieš 6 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
Skrendu su vaiku, man reikia gero pasiteisinusio kelionių draudimo
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų
prieš 7 metus  •  11 prenumeratorių 18 atsakymų
ar viešbutis „Vityaz“ Odesoje veikia 2016 m. rugpjūtį?
prieš 8 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 8 metus  •  6 prenumeratorių 3 atsakymai
Prašome parašyti savo komentarus. Išreikškite savo nuomonę, laukiame ir kitų pasiūlymų. Iš anksto dėkoju.
prieš 8 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Ar galima pusryčiauti rajone 8-9 ryto?
prieš 9 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena! Odesoje ir regione seniai nebuvau, nelabai žinau, ką jie siūlo šeimoms su vaikais tame regione! Atostogoms su vaiku (5 m.) patarkite bazę, privatų viešbutį/namą, pageidautina su uždara erdve, vaikų žaidimų aikštelę, esant galimybei pavėsį, virtuvę maisto ruošimui su indais, kavinę ar staliukas teritorijoje ar šalia, su meniu panašiu į naminį (greitas maistas netinka, naminis maistas), netoli parduotuvių ar turgaus vietos (nes einame savarankiškai). Man ateina į galvą Zatoka, Karolino-Bugaz, Gribovka, gal daugiau variantų! Tikėkimės užuominos.
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 2 atsakymai
Sakykite, ar kas nors važiavo gydytis lapkritį, gruodį? Ar ten yra žmonių, ar jie tiesiog eina prie jūros?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakyk man, kitaip visi 3* viešbučiai tiesiog sugadins nuomonę apie šį miestą ir mūsų svetingumą – atsiliepimai tiesiog bauginantys! Oficialiose svetainėse yra įprastų nuotraukų, tačiau dažnai randama įžūli apgaulė! Iš anksto dėkoju už atsakymus!!!
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki! Patarkite gerą sanatoriją Odesoje su optimaliu kainos ir kokybės santykiu, su moderniais kambariais ir tinkamu maistu, geriausia centrinėje miesto dalyje, kad galėtumėte išeiti pasivaikščioti. Noriu išleisti tėvus atostogų. Pageidautina, kad sanatorijoje būtų procedūros, skirtos raumenų ir kaulų sistemos, sąnarių gydymui. Iš anksto dėkoju!
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Savaitgalį važiuojame apsipirkti
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
duoda bilieta, ar galima veztis vaika 2,5 metuku
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Laba diena! Prašome patarti viešbutį šeimoms su vaikais (2 vaikai, 2 metai ir 4 mėn.) Odesoje ar regione, kad jūra būtų labai arti, kelios minutės nuo viešbučio, smėlio paplūdimys, geras maistas, žalia vieta, kur galima pasivaikščioti.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Su dukra norėtume praleisti dvi savaites Odesoje 2012 m. liepos mėnesio antroje pusėje Franz Boulevard rajone, Dolphin Beach. Mus domina viešbutis, kuris priima šunį.Ji pas mus maža - Briuselio grifonas.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakykite man gerą viešbutį paplūdimyje geroje Odesos vietoje. Jūra šalia yra būtina! O vakare pageidautina išeiti pabūti šalia! Dėkoju!!!!!
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 10 atsakymų
Kitą savaitgalį ketinu pasiduoti 2-3 dienoms su mergina Odesoje. Nesakykite man, kur galite apsistoti nebrangiai ir netoli nuo centro. Kol kas radau variantą už 300 UAH dienai (gal kas buvo, pasakys kaip čia, nuoroda - http://oteli.net.ua/index.php?full_view=826) bet šiek tiek toli nuo centro, noriu būti arčiau. Būčiau dėkingas, jei kas ką nors pasiūlytų.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Domina aptarnavimas ir paplūdimio švara.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
kuda obracsatsa
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
Ukraina
Arabat rodyklė Azure Berdjanskas Boryspilis Černigovas Charkovas Chmilnikas Dniepras Doneckas Geležinis uostas Gribovka Kamianecas-Podilskis Kijevas Kirilovka Koblevo Lvovas Mirgorodas Moršynas Odesa Primorskas Satanovas Šatskas Sergejevka Skadovskas Skhodnica Svjatogorskas Truskavecas Umanas Zatoka
dar