Klausimai apie MarmarisDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Marmaris
Pavasarį kartą lankiausi Turkijoje, ukrainietė (3 dienos). Policija patikrino pasų kontrolę (ten yra mano bendravardis, kuris kažką pažeidė Turkijoje). Praleistas. Kokie dokumentai reikalingi palengvinti tokiu keistu atveju kirsti sieną? Oficialiai visas jų darbo stažas (nepertraukiamas) yra įdarbintas, nuolat mokami visi mokesčiai, atlyginimas didelis, įstatymų pažeidimų nėra, ypač užsienyje. Į Turkiją vėl skrisiu per kelionių agentūrą, su visais kuponais, trumpam (iki 7 nakvynių).
prieš 3 metų  •  8 prenumeratorių 11 atsakymų
Žinau, kad tai neįmanoma. Atrodo, kad tai įmanoma tik tuo atveju, jei dronas pirktas Turkijoje. Bet kas atsitiks, jei jie sužinos? Ar pavyko prasibrauti?
prieš 3 metų  •  3 abonentas 1 atsakymas
Sveiki!!! Pasakyk man, prašau, aš esu rusė. Kai lankiausi kaip turistas 60 dienų, išgirdau, kad arčiau šių 60 dienų pabaigos galiu kreiptis dėl turisto leidimo gyventi, jis suteikiamas nuo 3 iki 6 mėnesių. kartą per kalendorinius metus. Ar taip ar... Kaip galiu pratęsti vizą? Kokių dokumentų reikia? O ar galioja buvimo taisyklė 90 dienų iš 180??? Iš anksto labai ačiū!!!
prieš 10 metus  •  prenumeratorių nėra 1 atsakymas
situacija tokia: 4 žmonės išvyko atostogauti su šeima (mama, tėtis, dukra - 19 metų ir sūnus - 11 metų). mama susilaužė koją ir ji vežama, tėtis su ja skrenda kitu lėktuvu. Likau su broliu. tai įrašyta mano mamos pase. kaip būti?
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 12 atsakymų