Klausimai apie MarmarisVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Marmaris
prieš 3 metų  •  4 abonentas 3 atsakymai
prieš 5 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Gera diena! Ar galite man pasakyti, ar viešbutyje arba kur nors netoliese (Icmeler) yra dviračių nuoma? Kaina?
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena. Rekomenduokite gerą hamamą Marmaryje. Ar galima kur nors užsiregistruoti internetu? Iš anksto dėkoju.
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 3 atsakymai
Pageidautina su nuotrauka.
prieš 6 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Domina bet kokie šio konkurso niuansai ir subtilybės, jo skirtumai nuo panašių renginių.
prieš 6 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Laba diena! Rugpjūčio mėnesį su šeima vyksime į šį viešbutį. Man labai idomu kaip ten situacija po drebėjimo.. Paplūdimys ir gultai kaip suprantu realiai yra mokami ir šaldytuvas irgi.? Dėkoju
prieš 7 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Mieli turistai!!! Kas ilsėjosi Dora Beach Hotel 4 žvaigždutės.Atsakykite ar duoda rankšluosčius į paplūdimį, gultai mokami ar ne, ar yra vakaro animacija? Pagarbiai, Liudmila
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
prieš 9 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
Norėčiau sužinoti, kiek laiko galioja AL sistema? ar veikia naktimis?
prieš 9 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
pasakyk man, kokios kainos pakrantėje restoranuose maistas ir alkoholis
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Sakykite, ar šiame viešbutyje yra restorano terasa gryname ore
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
ka galima veikti viesbutyje (animacija) ir lauke (istorija, gamta, lankytinos vietos)?Nedomina apsipirkimas.Koks oras spalio pradzioje?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Apžvalgoje skaičiau, kad šiemet pasikeitė viešbučio vadovybė, maistas pasidarė bjaurus, buvo daug apsinuodijimų, ypač vaikai? O kaip su statybomis, kurios „įsibėgėjo“? Kiek jis gali sugadinti poilsį, ar jis yra atokiau nuo viešbučio?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
brangusis! kiek vidutiniškai kainuoja parūkyti kaljaną kaljanų kavinėje Marmario mieste. Ar yra skirtumas kur, kurioje kavinėje parūkyti? jei taip, kur geriau? Pliz pliz pliz.prompt.
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Pasakykite man, kad šiame viešbutyje veikia belaidis internetas
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki. Tai 2 klausimai. Patarkite, kur Icmeler / Marmaris verta parūkyti skanų kaljaną ir kiek jis ten kainuoja? O kur nueiti į gerą hamamą (taip pat domina kaina)?
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Iš anksto dėkoju atsakiusiems.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar Icmelerio paplūdimiuose yra tualetų ir kokios būklės?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Sveiki Ar viešbutyje yra dviračių nuoma? jei taip, kaip aš galiu jį gauti ir kiek tai kainuoja?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sumokėjome už vaizdą į jūrą, bet pagal aprašymą ir nuotraukas galima „attrenkti“ arba į triukšmą, arba į gretimo bungalo sieną. Kur geriau įsikurti ir ar reikia dėti pinigus į pasą?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Apžiūrėjome šį viešbutį su BB maistu, kur galėsite papietauti ir vakarieniauti šiame viešbutyje. Patartina atsinešti pinigų maistui 2 suaugusiems, jei pietaujate ir vakarieniaujate. Jei netoliese yra maisto prekių parduotuvių?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Galima pasidomėti kiek vietų yra viešbutyje, koks maistas, aptarnavimas.Ar verta ten vykti?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Visada buvo pakankamai
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Rodyti daugiau »