Klausimai apie MarmarisApsipirkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Marmaris
prieš 5 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
pasakyk, kiek prekybos centre alaus ar stipriųjų gėrimų
prieš 10 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Ieškau parduotuvių adresų Marmario tekstilė, ypač - audiniai, užuolaidos.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Patiko šios įmonės kokybė. Ir kaina yra daug mažesnė nei Maskvoje.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar apsipirkti mieste reiktų keisti dolerius į liras??
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
Sveiki! Pasakyk man, prašau, atrodo, kad netoli nuo viešbučio tarp Marti Resort ir Marti La Perla yra nedidelis turgus su įvairiais daiktais. Mane domina tai: Kur galima gerai pasivaikščioti, ne tik nusipirkti įvairių daiktų, bet ir gerai praleisti vakarą.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Oda, auksas, kilimai, saldainiai – visa tai yra Turkijoje, bet gera patalynė, kilpiniai chalatai iš gamtos.Pamukka galima rasti Marmario ir jo apylinkių parduotuvėse?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Kur pigesnės kvepalų ir alkoholio kainos (turima omenyje Sankt Peterburgo ir Dalamano oro uostus)?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pirmą kartą važiuoju į Marmarį.Kur geriau apsipirkti, apsipirkti apsimoka.Noriu atvežti dovanų vaikams ir draugams.Iš anksto ačiū.Nadya
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Ar yra atsargų parduotuvių?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakyk man, prašau, kas buvo geri prekybos centrai Marmaryje. Jų vardas ir kaip ten patekti. Noriu derinti verslą su malonumu Iš anksto didelis ačiū.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Man idomu kada tiksliai atvaziuoji i Dalaman, po lagaminus galima eiti i Dutik, kaip asortimentas ir kainos. Kalbant apie kainas, ji yra kuo tikslesnė ir konkretesnė. Domina analogas Baileys (yra toks Phineas likeris), viskis, martini. Skrendu is Maskvos, nezinau kur nusipirkti, kad neperskristu.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai