Klausimai apie L'Oceanica Beach Resort Hotel 5*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
66 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
Vykstame į šį viešbutį, todėl kyla keletas klausimų: 1. Ar kambaryje yra virdulys? 2. Balkonai – visur, ar be jų galima įbėgti į kambarį? 3. Kokius kambarius, kurį aukštą geriau imti, kad būtų ramu (krentame miegoti 22-22 val.). Baksheesh nedelsiant duoti pase? Ir kiek? 4. Kuris alk. gėrimai ir kokiu režimu jie ten siūlomi? Ar man reikia nusipirkti savo Baileys darbo vietoje ir įdėti pinigų alui į biudžetą? 5. Ar yra didelių akmenukų, ar, kaip mums sakė Koralyje, kažkas tarp mažų akmenukų ir stambaus smėlio? 6. Ar tikrai masažuotojai blogi, ar dar yra gerų? Būtent nugaros ir kojų masažas mane domina. Būčiau labai dėkinga už atsakymus.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Aprašyme ant turpravdos S=4500, o ant Pegasus S=7500 kam tikėti? pažįstami buvo pernai ir jiems lyg ir buvo pasakyta, kad teritorija plėsis - gal tikrai išsiplėtė iki 7500? ar tik klaida pegasus svetainėje?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
1. Rašo, kad jūra iš karto gili. Kiek tai nedelsiant? Kiek metrų bus galima įvažiuoti 7 metų sūnui (ūgis 125 cm)? Iš karto pasakysiu, kad noriu, kad vaikai maudytųsi jūroje, o ne baseine. 2. Kas dar yra vaikams? Su animacija lyg ir aišku, bet man įdomios žaidimų aikštelės, zona, kur galima pasivaikščioti ir pan. 3. Važiuojame pirmą kartą, todėl iš karto atsiprašau, gal kvailumo klausiu - kondicionierius centrinis, kaip parašyta anotacijoje prie viešbučio, tai ar veiks, kai viešbučio personalas pasisuks tai ant? Ar aš viską teisingai supratau? Iš anksto dėkojame už atsakymą.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki visi! Pasakyk man, prašau, aš eisiu į šį viešbutį L`OCEANICA BEACH RESORT HOTEL 5 *, kad ir kur data būtų 10.09.25. ir kyla pora klausimų: 1. Koks oras šiuo metu? (neužšalsim?), 2. Kokį skaičių geriau imti ir kiek pinigų duoti? O kas gali būti netikėtas nemalonumas šiame viešbutyje? DĖKOJU! VISIEMS GERAI PASIILSĖKITE! ten
prieš 14 metus  •  8 prenumeratorių 11 atsakymų
Ar reikia su savimi pasiimti maisto ar pamaitinsime be problemų
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar