Klausimai apie Emelda Sun Club 5*Orai ir sezonai

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
106 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
Prašau pasakyti, kas ką tik grįžo iš simena san klubo, koks vanduo jūroje (ar nešalta maudytis). Žiūriu orų prognozes, lyja, o dieną 23-25 ​​gr. Eisiu birželio 14 dieną su vaiku, tai bijau, kad maudysimės? Dėkoju!
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Buvo liepos mėnesį Tekirovoje (didelės drėgmės nepamenu, buvo visai patogu) ir Goynuke (Eldaro kurorte) - laukinė drėgmė, "kruša prakaitas" ypač vakare. Kaip patogu būti Simenoje esančioje Camyuva, kaip ten jaučiasi drėgmė?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki visi! Simenoje buvau pries dvejus metus (geguzes). Man labai patiko! Šiais metais vėl važiuoju į Simeną, kartu su sūnumi (11 m.) rugsėjo pabaigoje (atvykstame 28 d.). Ar galite pasakyti, koks oras tuo metu? Aš tikrai nenoriu patekti į liūčių ir šaltos audringos jūros laikotarpį! .. Iš anksto dėkoju už atsakymus ir patarimus! Pagarbiai Maksimas
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 16 atsakymų
Laba diena visiems! Su šeima norime vykti nuo gegužės 17 dienos dviem savaitėms. kaip oras šiuo metu?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Pirmą kartą važiuoju birželį.
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 11 atsakymų
Laba diena, prašau pasakyti, ar vasario-kovo mėnesiais vilose bus šalta? šiuo metu niekas nevažiavo? prašau pasidalinkite įspūdžiais. Ir šiuo metu vis dar domitės vaikiška animacija, bent jau minimaliai?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kokia oro temperatūra šiąnakt? skrendam i Simena 2011-09-24, nesugalvoju kokius daiktus pasiimti vakarui. Prieš tai jie Turkijoje buvo tik gegužę ir rugpjūtį ....
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Ar man reikia atsinešti džinsų ir megztinių vakarui?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Kas neseniai grįžo iš Kemero, koks ten oras? O tada internete labai skirtingi duomenys, einam rytoj 2 savaites.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Šalta ir kaip jūra
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar