Klausimai apie Club Belpinar Hotel 4*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
92 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
Laba diena. Neaišku, kodėl rugsėjo pabaigoje nėra parduodamų kelionių į šį viešbutį? Kas nors žino? Iš anksto dėkojame už atsakymą.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Keliauju su šeima rugsėjo 16 d. Prašau pasakyti, kuris viešbutis geresnis Clu ir Elpinar 4 ar Selcukhan Hotel 3 Nežinome, kurį pasirinkti!!! Laukiame atsakymo.Ačiū.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Kelionių agentūra teigė, kad pasikeitė viešbučių vadovybė, pabrango viešbutis, o maistas tapo itin viskas įskaičiuota. ar tikrai ten kas nors pasikeitė?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 23 atsakymai
Sveiki, ar galite man pasakyti, ar man reikia atsinešti paplūdimio rankšluosčius. Anksčiau niekada neimdavo, visada duodavo nemokamai, bet čia parašyta "už užstatą", ką tai reiškia? o kaip juos pakeisti į švarius rankšluosčius?
prieš 13 metus  •  10 prenumeratorių 14 atsakymų
Skrendame nuo gegužės 10 iki gegužės 20 dienos į Beldibį. Kokius drabužius reikia pasiimti su savimi, atsižvelgiant į tai, kad gegužės mėnesį orai permainingi ir vėsūs?
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Ar man reikia su savimi turėti visus vonios reikmenis?
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 15 atsakymų
Papasakok detaliai ką galima ir ko negalima vežtis į bagažą ir į lėktuvą, skrendame pirmą kartą ir nenorėčiau atrodyti kvailai. Ačiū visiems iš anksto.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
einam 1 karta su kudikiu 1,3 metuku. Kas keliavo su tokiais maziukais, rasykit ka reikia su savimi pasiimti, ten galima nusipirkti pieno ir vandens maziukui. O kaip elgtis paplūdimyje, jei staiga pasidarėte didelis, kaip į tai reaguoja kiti? Ar galiu ten nusipirkti žaislų ir ar jie brangūs? Koks maistas viešbutyje vaikams?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Ar verta vykti į Belpinar viešbutį gegužę? Kas yra gyvenvietė. Beldibi lyginant su Chamyuva? Ar yra kur eiti – kavinės, barai, kaljanai? Ačiū už atsakymus.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar