Klausimai apie Seven Seas Gravel Select 5*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
72 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
Jau skaičiau keletą atsiliepimų, kur turistai skundžiasi, kad jūra labai nešvari: "Jūra - 5 dienas (iš 10) jūroje plūduriavo purvas (meliono žievelės, popierius, maišeliai, aliejaus plėvelė su baltais burbulais). Sakė, kad tai priklauso nuo vėjo, jei jis pučia iš Antalijos pusės, tai iš ten šis purvas plaukia“. Kas ilsėjosi šiame viešbutyje, geriausia šiais metais, tai matė? Kokia jūsų nuomonė apie paplūdimį ir jūrą? Sutvarkyta teritorija, jūros ir paplūdimio švara man yra pagrindiniai kriterijai! Nekantriai laukiu atsakymų! Dėkoju!
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Patys buvome Amaroje 2 kartus, labai patenkinti. Tai vienintelis viesbutis, kur vaziavome antra karta ir dar vykstame geguzes, bet dabar su anuku (1 metai 4 menesiai). Kas ilsėjosi su tokiais mažais vaikais, sakyk, prašau, ko ieškoti. Registratūroje man pasakė, kad duoda vežimėlį, lovytę, areną, galima užsakyti vaikui maisto. Kas naudojosi šiomis paslaugomis? Ką galima užsisakyti vaikui? Koks maistas? Gal tik ką patarti apie poilsį su vaikais.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 11 atsakymų
Kas yra jūra? Supratau, kad paplūdimys yra akmenuotas, o tai reiškia, kad jūra teoriškai turėtų būti švari ir skaidri. Ar taip yra? Ar vandenyje yra šiukšlių?
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
Ar galite man pasakyti, ar visi vasarnamių kambariai turi balkonus? Kuo bungalo kambariai skiriasi nuo kambarių pagrindiniame pastate? Tik vaizdas pro langą?
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 18 atsakymų
Valgome sausio mėnesį su dukryte 9 mėnesių žindymui+papildomas maistas. Kas yra viešbutyje kūdikiams iki metų? Ar viešbutyje yra sterilizatoriai, butelių šildytuvai, o kambaryje – virdulys? Ar jie suteikia lovelę ir kokia patalynė / antklodė, vežimėlis, aukšta kėdutė? Ar yra dietinis meniu mamai? Ar galima Kemere prie viešbučio nusipirkti stiklainių, pavyzdžiui, Gerber?
prieš 14 metus  •  11 prenumeratorių 13 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar