Klausimai apie Akka Alinda Hotel 5*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
129 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
Norime į šį viešbutį, bet nerimaujame, kad įplaukus į jūrą iš karto bus gylis (o mes nemokame plaukti), sakyk man?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Keliaujame su 10 mėn. Sakykite, kokios yra sąlygos maitinti tokius vaikus ir koks meniu vaikams?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
kokia paslauga, teritorija, numeriai?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Žmonės!! Yra tokių, kurie buvo ir ten, ir ten. Važiuojam gegužės mėnesį su vaiku (beveik 3 m.). Pagal kainą jie vienodi, nežinome ką pasirinkti, kur geriau? O gal visai kas kita? Svarbu: teritorija - Kemeras, maistas kūdikiui, hamamas viešbutyje, animacija (daugiau vaikams), įėjimas į jūrą, patogus kambarys (vykstame - 3 moterys + 1 vaikas) Aišku, kad visa tai yra abiejuose viešbučiuose, bet kuris geresnis? 2 savaites - iki 120 tūkst. Ačiū už naudingus komentarus!!
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Atostogos balandį? Atsiliepimai.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Laba diena! Norime nusipirkti bilietus į Akka Claros 4 *, bet atsiliepimai apie labai mažą paplūdimį mus stabdo. Ar galima naudotis gretimo viešbučio Akka Alinda paplūdimiu (galima už papildomą mokestį)?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Gerbiamasis, kas gali pasakyti, ar kambariuose yra internetas? Mano žmona buhalterė ir karts nuo karto reikia ką nors pasitikrinti bankuose, be šito neišleidžia atostogauti :( O gal yra kambarėlių, kuriuose internetas ištrauktas iš fojė baro (tikiuosi, yra bent jau fojė). Iš anksto dėkoju už atsakymą :)
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
pasakyk man prašau
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Kas birželio 6 d. važiuoja į šį viešbutį ilsėtis Akka Alinda 5 * ?????????
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar