Klausimai apie Swandor Hotels & Resort Topkapi Palace 5*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
70 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
Aš eisiu po mėnesio ir man reikia skubaus atsakymo. Keliauju su vaiku 11 metu ir drauge.Ar tureciau imti sampunu,muilu,gelezini ir pan.?
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 8 atsakymų
spalio 15 d. vykstame į šį viešbutį 2 suaugę ir vaikas 4 m
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Gal už tokią kainą kažkas įdomesnio?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Kokia atostogų paslauga su tokiais mažais vaikais?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 9 atsakymų
Iš pradžių pirkome ekskursiją 2 suaugusiems ir 2 vaikams nuo 2010-08-07 iki Beleko "Limak Atlantis" 14 dienų, tačiau likus 2 dienoms iki išvykimo sužinojome, kad ten sprogo kanalizacija, todėl pasirinkome "Topkapi rūmus" nuo 2010-07-14. Kadangi jau ilsėjomės Atlantidoje, kelionių agentūra perspėjo, kad Topkapi viešbutis paprastesnis. Noriu pasiteirauti ar tiesa, kad kambariai mazi, seifas neelektroninis, ar reikia moketi uz importuotu alkoholiu? Dėl kitų gėrimų nežinau, bet už martinius Atlantidoje nemokėjau. Noriu su savimi pasiimti 15,5" macbook - ar tilps į seifą? Ar yra tokia paslauga kaip dviejų daiktų lyginimas vienam žmogui per dieną - nemokamai (tik arbatpinigiai)? Ar pietų meniu yra sriubų? Ar yra žaidimų aikštelė paplūdimyje?Ar galima palikti įjungtą kondicionierių, kai kambaryje nėra žmonių?
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 10 atsakymų
ekskursija 2 suaugusiems ir 2,5 metų vaikui 7 ir 14 dienų, apie rugsėjį, išvykimas iš Kevos.
prieš 15 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
mano dukrytei 3,11 mėn. Ar jie ją paims, ar viskas griežta?
prieš 15 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kokios pramogos viešbutyje 3,5 metų vaikui?Ar prie viešbučio yra parduotuvių?Ačiū už atsakymus.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Visi klausimai
JAE
dar