Klausimai apie Delphin Be Grand Resort 5*Vietos ir pramogos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
27 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
Spalio mėnesį ketiname vykti į Rixos Lares su vaiku (2,2 m.). Skaičiau keliose apžvalgose čia ir tophoteluose, kad buvo problemų su maistu (iš mėsos tik vištienos ir ėrienos kotletai, žuvis blogai, desertai blogai, maisto mažai, stotis pilna, patiekalų negalima atsitraukti , nėra vaikiškos virtuvės ir pan.). Viešbutis man labai patiko, bet šie atsiliepimai mane suglumino! „Rixos“ taip negali būti. O gal tai tiesa? Kas buvo pasakyk pliz! Mane ypač domina, ar nekils problemų dėl vaiko maitinimo. Iš anksto dėkojame už atsakymą!
prieš 13 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Klausimas, kas neseniai ilsėjosi šiame viešbutyje. Ar galite pasakyti, ar šiame viešbutyje yra vitaminų batonėlis ar kažkas panašaus su šviežiai spaustomis sultimis? Ar jie mokami ar nemokami? Ir dar vienas dalykas: ar už viešbučio yra parduotuvių, kur galima nusipirkti suvenyrų ir baklavos? Juk viešbutis brangesnis.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Nusipirkau tura i vienvieti kambari, ar galima 1 dienai pasikviesti svecia i savo kambari? Esą Rusijoje susimokėti už svečią yra daug pigiau. Paaiškinkite, kas yra temoje. Ir kiek tai kainuos?
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
Smagiau kompanijoje.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Visi klausimai
JAE
dar