Klausimai apie Lonicera World Hotel 4*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
35 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
prieš 3 metų  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
prieš 3 metų  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki. Į Turkiją skrendame pirmą kartą. Apžiūrėjome viešbutį Lonicera World Hotel 4 * Alanya. Ar galiu išgirsti naujų atsiliepimų, ar verta eiti? AČIŪ:-)
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar galima iš anksto užsisakyti tam tikrą pastatą šiame viešbutyje ir kaip tai padaryti?
prieš 11 metus  •  1 abonentas 3 atsakymai
Man ne visai aišku: ar kiekvienas pastatas turi savo restoraną ir savo paplūdimį? Kai kuriuose komentaruose sutikau, kad paplūdimys ar tokio ir tokio pastato restoranas. Taigi koks yra geriausias atvejis? Aš esu iš Vokietijos, todėl galiu nusipirkti tai, ko man reikia. Tiesiog patarkite. Man svarbu geras įėjimas į jūrą, jūros artumas ir restoranas su oro kondicionieriumi. Iš anksto dėkoju už patarimą.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Noriu keliauti su 3 metuku. Pasidalykite patirtimi, kas neseniai buvo su vaikais. ypač kalbant apie jų maitinimą. Dėkoju!
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 10 atsakymų
Kas skraido rugpjūčio mėnesį?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kelionę planuojame gegužės pabaigoje, pasakykite pirmą kartą, ką turėčiau pasiimti su savimi, kokius drabužius, ar turėčiau su savimi pasiimti pripučiamus ratus vaikui, ar yra maisto 2 metai viešbutyje? Kas ilsėjosi, ar tiesa, kad korpusas A toks baisus? Sakė, kad vaikiškos lovos nėra problema, paprašykite, kad atvežtų, ar taip?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Aš tikrai nenoriu visko neštis.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar