Klausimai apie Mukarnas Spa Resort 5*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
102 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
Nusipirkom tura uz 870 doleriu.Norejo atostogas pratęsti 2 naktims,paklausiau kelionių agentės, į kurią ji atsakė, kad reikia mokėti 670 dolerių už 2 naktis, sakydama, kad dabar tokia kaina. galimybės?
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Mukarnas Spa Resort 5. Domina naujausi viešbučių atsiliepimai. Keliaujame su vaiku
prieš 7 metus  •  9 prenumeratorių 9 atsakymų
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Sveiki! Vykstame ilsėtis į Mukarno viešbutį (5 kurortas). Sakykite, prašau, ar daug ten ilsisi rusų ir kokios tautybės yra viešbučio darbuotojai? Apžvalgose kažkas rašė, kad darbuotojai daugiausia buvo įdarbinti iš Azerbaidžano ir Kazachstano, o tai man nelabai patiko.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Viešbučio aprašyme nurodomas pagrindinis viešbučio pastatas. Ar kas nors žino ką nors apie nakvynę bungaluose? Man reikia apsispręsti, patarkite.
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Ar patogu vaikams leistis čiuožyklomis? ar kas nors spalio viduryje buvo šiame viešbutyje. Kokia vaikiška animacija sezono pabaigoje?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Žmonės man sako, kaip viešbutyje su registracija už gerą kambarį reikia mokėti papildomai iš karto ar po to, kai nepatinka siūlomas? Kaip toli nuo oro uosto? Iš Kijevo skrendame 2012-07-31. Iš anksto dėkoju visiems
prieš 12 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Liepos mėnesį valgome keturiese su dviem suaugusiais vaikais šeimos kambaryje. Viešbutyje yra tik 7. Kas žino, kurioje viešbučio dalyje yra šie kambariai, kur langai? Kiek suprantu, kambaryje nėra šlepečių ir chalatų, tai ar teks pasiimti savo? Koks yra viešbučio užimtumas liepos mėnesį? Skaičiau apie specialius batus maudynėms jūroje. Kas buvo turėta omenyje? Kada geriausia ateiti pietų, pusryčių, vakarienės. Pradžioje ar pabaigoje? Ačiū visiems už atsakymus.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Negaliu apsispręsti dėl viešbučio... Rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais norime skristi į Alaniją 10 dienų (2 suaugę 35-39 m. ir vaikas 6 m.) ... Mane domina šis viešbutis: ar registruojantis yra apyrankes, kava, arbata, šlepetės - chalatai kambariuose, ar yra supakuotos sultys ir šviežios sultys, stiprieji alkoholiniai gėrimai (tekila, džinas, degtinė, romas), kur ir už kiek, jei už mokestį, ar jūroje yra bent koks gyvas padaras ir ar verta su savimi pasiimti snorkelio kaukes- plepes?!Prieš tai pirmą kartą buvome 5* viešbučiuose Egipte, Turkijoje.Iš anksto ačiū.Nikolajus.
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Sveiki, pasakykite apytiksles šio viešbučio kainas Išvykimas iš Jekaterinburgo arba Čeliabinsko, birželio mėn.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar